Son Dakika Haberleri: İşte Ortalama Türk Erkeği

İşte Ortalama Türk Erkeği

7 yıl önce

1
Mike (47) adlı sanatçı, dünyanın önemli kentlerinden insanları görüntüleyerek bunları bilgisayar ortamında birleştirip birçok farklı ırktan insanın ortalama görüntülerini oluşturdu.
2
Eminönü - İstanbul Fotoğrafçı Mike, İstanbul ve Ankara'da yaptığı çekimlerle Türklerin genel görünümünü saptadı.
3
Gençlik Parkı - Ankara

Ankara'da Gençlik Parkı'nda, İstanbul'da ise Eminönü'nde insanların fotoğrafını 1 lira karşılığında çektiğini söyleyen Mike, kadınların görüntü alınmasını kabul etmediklerini, bu yüzden Türk kadınının ortalama bir görüntüsüne ulaşamadığını dile getirdi.

4
Londra - İngiltere Sanatçının “Yarının Yüzü” adını verdiği çalışma Brezilya'da iki kez sergilendi.
5
Amsterdam - Hollanda Mike, bu fotoğrafları “küreselleşmenin dinamiklerinden olan insanı keşfetme çabasıyla” oluşturduğunu belirtti.
6
Köln - Almanya Güney Afrika'nın başkenti Cape Town doğumlu olan Mike, yılın bir bölümünde Avustralya'nın Sydney kentinde, geri kalanında ise İstanbul'da yaşıyor.
7
İspanya
8
Portekiz
9
İtalya
10
Kıbrıs
11
Suriye
12
Çin
13
Avustralya
14
Ekvador
15
Peru
16
Brezilya
17
Rio de Janeiro, Brezilya
18
Şili
19
ArjantinHaber Yayın Tarihi: 20.01.2013 03:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu