İşte Özge Ulusoy'un Aşkları - Son Dakika

İşte Özge Ulusoy'un Aşkları

Yaklaşık 1 Yıldır hayatına kimseyi almayan ünlü mankenin Joaquim Lundholm'e olan aşkını ilan etmesi sonrasında güzel mankenin eski aşkları akıllara geldi. Kıbrıs'ta katıldığı bir söyleşide 'Mankenler fakirlerle mi çıksın' sözleriyle tepki çeken Özge Ulusoy'un ilişkilerini sizleri için derledik..

1
2
Özge Ulusoy, 2010 yılında yapımcı Ferruh Taşdemir ile Çeşme'de yıldırım nikahıyla evlenmişti.
3
Ulusoy’un ailesi nikahtan habersiz olunca güzel mankenin annesi kızının nikahını basmış, Özge Ulusoy’u nikahtan uzaklaştırmıştı.
4
Sadece 1 gün evli kalan çift boşandıktan sonra Özge Ulusoy kendisini darp ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu Ferruh Taşdemir ile mahkemede karşı karşıya gelmişti.
5
Özge Ulusoy bir dönem, Türker İnanoğlu ve Filiz Akın çiftinin çocukları oyuncu İlker İnanoğlu ile bir birliktelik yaşamıştı.
6
Çift bir dergi çekimi için kameralar karşısına geçmiş ve cüretkar pozlar vermişlerdi.
7
8
9
Geçtiğimiz günlerde Bensu Soral ile evlenen girişimci Hakan Baş ile bir dönem fırtınalı bir aşk yaşayan Özge Ulusoy, Hakan Baş'ın kendisini aldattığı iddialarından sonra ilişkisini bitirmişti.
10
Özge Ulusoy'un en sansasyonel ilişkisi ise İş adamı Hacı Sabancı ile yaşadığı aşktı. Çift 6 yıllık bir birliktelik yaşamıştı.
11
6 Yıllık ilişkileri sonlandıktan sonra Hacı Sabancı'nın açıklamaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Hacı Sabancı, Ulusoy'un cep telefonunda annesi ve kendisiyle ilgili mesajlar gördükten sonra ilişkisini bitirme kararı aldığını açıklamıştı.
12
Ulusoy'un, Hacı Sabancı'nın annesi ile sorunlar yaşadığı biliniyordu.
13
Yaklaşık 1 yıldır hayatına kimseyi almayan Özge Ulusoy, bugün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Londra'da yaşayan yatırım bankacısı Joaquim Lundholm ile birlikte olduğunu duyurdu.

YORUMLAR

Diğer Galeriler

48'lik Defne, derin göğüs dekolteli pozuyla ağızları açık bıraktı Şarkıcı Nez, dördüncü kez evlilik yolunda! Müjdeyi 'Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde' notuyla verdi İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı