Son Dakika Haberleri: İşte Samet

İşte Samet

10 yıl önce

1
Başrolünü Türkan şoray ve Kadir İnanır'ın paylaştığı, Atıf Yılmaz'ın 1978 yapımı filmi “Selvi Boylum Al Yazmalım”, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle hayata geçirilen “Türk Klasikleri Yeniden” projesi kapsamında restore edildi. Yarın vizyona girecek film için önceki akşam Cevahir Alışveriş Merkezi'nde özel gösterim düzenlendi.
2
Geceye, dargın oldukları konuşulan Şoray ve İnanır da katıldı. İki usta oyuncu, gazetecilerin “Yıllardır küs olduğunuz söyleniyor, doğru mu?” sorusuna, “Böyle saçma şey olur mu? Aramızda hiçbir sorun yok. Bizim dostluğumuz baki” yanıtını verdi.

3
Geceye katılan bir başka isim de, filmde Türkan şoray'ın oğlu Samet'i canlandıran oyuncu Elif İnci'ydi. Yeşilçam'ın usta oyuncularından Bilal İnci'nin kızı olan Elif İnci, film çekilirken 5 yaşında olduğunu söyledi ve “Selvi Boylum Al Yazmalım'da babam sayesinde oynamıştım” dedi.


Gösterimin ardından arkadaşlarıyla Joke Circus'a geçen Türkan şoray, “Mini Britney” lakaplı revü kızı Terra Jole'un şovunu izledi.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 13.05.2010 11:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!