İşte Samet - Son Dakika

İşte Samet

13.05.2010 11:10

1
Başrolünü Türkan şoray ve Kadir İnanır'ın paylaştığı, Atıf Yılmaz'ın 1978 yapımı filmi “Selvi Boylum Al Yazmalım”, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle hayata geçirilen “Türk Klasikleri Yeniden” projesi kapsamında restore edildi. Yarın vizyona girecek film için önceki akşam Cevahir Alışveriş Merkezi'nde özel gösterim düzenlendi.
2
Geceye, dargın oldukları konuşulan Şoray ve İnanır da katıldı. İki usta oyuncu, gazetecilerin “Yıllardır küs olduğunuz söyleniyor, doğru mu?” sorusuna, “Böyle saçma şey olur mu? Aramızda hiçbir sorun yok. Bizim dostluğumuz baki” yanıtını verdi.

3
Geceye katılan bir başka isim de, filmde Türkan şoray'ın oğlu Samet'i canlandıran oyuncu Elif İnci'ydi. Yeşilçam'ın usta oyuncularından Bilal İnci'nin kızı olan Elif İnci, film çekilirken 5 yaşında olduğunu söyledi ve “Selvi Boylum Al Yazmalım'da babam sayesinde oynamıştım” dedi.

Gösterimin ardından arkadaşlarıyla Joke Circus'a geçen Türkan şoray, “Mini Britney” lakaplı revü kızı Terra Jole'un şovunu izledi.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika İşte Samet - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler