İşte Talihsiz Kazanın Hemen Sonrası - Son Dakika

İşte Talihsiz Kazanın Hemen Sonrası

13.01.2011 15:43

1
'Kıvırcık Ali' olarak bilinen Türk halk müziği sanatçısı Ali Özütemiz'in hayatını kaybettiği kaza sonrası çekilenn fotoğraf ortaya çıktı.

Özütemiz, önceki gün Büyükçekmece'deki evinden Atatürk Havalimanı'na giderken Tepecik mevkii'nde kaza geçirmişti.

2
Kaza ihbarını itfaiyeye 05.16'da geldi. İtfaiye kısa sürede olay yerine ulaştığında Özütemiz, takla atarak ters dönen cipi içinde sıkışmıştı.

3
İtfaiye ekipleri vatandaşların da yardımıyla ünlü türkücüyü sıkıştığı yerden kurtardı. Hemen ardından sağlık ekipleri Özütemiz'e müdahale etti. Ancak Kıvırcık Ali'nin hayatını kaybettiği anlaşıldı. Kazanın hemen ardından çekilen fotoğraflar o anları anlatıyor. Fotoğraflarlarda ters dönen cip, olay yerindeki sağlık ekipleri ve itfayenin kurtarma çalışmaları yer alıyor.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika İşte Talihsiz Kazanın Hemen Sonrası - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı
Advertisement