İşte Uzun Süren İlişkilerin Sırları - Son Dakika

İşte Uzun Süren İlişkilerin Sırları

07.10.2013 09:11

Uzun süren ilişkilerin sırrı romantizmde saklı. İşte romantizmi canlı tutmanın yolları...

1
Uzun süren ilişkilerin sırrı romantizmde saklı. İşte romantizmi canlı tutmanın yolları...
2
Takdirinizi Esirgemeyin!

Sabahları kendinize “Bugün eşimi mutlu etmek için ne yapabilirim?” diye sormayı deneyin. Hoşunuza giden bir şey yaptığında memnuniyetinizi dile getirmekten çekinmeyin. Ya da gün içinde mutluluğunuzu dile getirmek adına sözsüz ipuçları verebilirsiniz; göz göze geldiğinizde ufak bir gülümseyiş, ya da tatlı bir göz kırpma içinin yağlarını eritecektir!

3
Onu Şımartın!

Dünya üzerinde, sevdiğinizin sayenizde gülümsediğini bilmekten daha güzel bir şey yoktur hiç kuşkusuz! Onu gün içinde mutlu edecek ufak sürprizler yapın. Cebine sevgi dolu bir not veyahut telefonuna seksi ya da romantik mesajlar bırakabilirsiniz. Ofisine kart gönderebilir, sevdiğiniz bir şarkıyı onunla paylaşabilirsiniz. Bu beklenmedik sürpriziniz karşısında yüzünde güller açacağını temin edebiliriz!

4
Birbirinize Zaman Ayırın!

İlişkilerin üzerinden zaman geçtikçe çiftler rahatlığa düşüyor, birbirleriyle daha az vakit geçirmeye başlıyor. Bu ilişkinizi aşktan çok alışkanlığa çeviren unsurların başında gelir. Ona zaman ayırmaya çalışın. Bir akşam yemeği planlayın, sinemaya gidin, birlikte yemek hazırlayın, oyun oynayın. Birbirinizi ihmal etmemeye özen gösterin!

5
Beraber Hayal Kurun!

Yeterli paranız veya herhangi bir ihtiyacınız olmaya bilir, tamam. Ama birlikte bir şeyler planlamak, hayal kurmak sizi birbirinize yakınlaştıracaktır. Üstelik güzel zaman geçireceğiniz için eğleneceksiniz. İnternetten ürün kataloglarına bakabilir, yapmak istedikleriniz hakkında konuşabilirsiniz. Hayal kurmak, insanları mutlu eder unutmayın!

6
Monotonluktan Kaçının!

Uzun süreli birlikteliklerde ilişki bir yerden sonra aynılaşmaya başlıyor. Bunu önüne geçmek için yeni restoranlar keşfedebilir, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. İmkanınız varsa seyahate gitmek her zaman ilişkinize farklı bir tat katacaktır!

7

Birlikte Ders Alın!

Bu her zaman ilişkinizi canlı tutacak bir yol! Birlikte bir kursa yazılın, dans kursu, tenis kursu veyahut yemek kursu olabilir. Hem eğlenecek, hem bir şeyler öğreneceksiniz!

8

Günde 30 Dakika Mutlaka Konuşun!

Araştırmalara göre bu çiftler arasındaki bağı sağlamlaştıran temel unsurlardan birisi! Onunla kendi hakkındaki planlarından ve ilişkinizden bahsedin, korkularınızdan konuşun. Onunla ilgilendiğinizi ona hissettirin, işi hakkında sorular sorun, ailesini sorun. Bu ikinize de iyi gelecek!

9
Tarihleri Hatırlayın!

İlk görüştüğünüz ya da ilk buluştuğunuz, ilk karşılaştığınız tarih geldiğinde aynı yere götürebilirsiniz, o gün hakkında uzun uzun konuşabilir, o zamanki davranışlarınızı hatırlayıp eğlenebilirsiniz!

10
Yardımlaşmak!

Bulaşık yıkamak ve lavaboları ovmak tamam biraz sıkıcı olabilir. Ama sevdiğiniz kişiyle birlikte bir şeylerin üstesinden gelmeye çalışmak sizi birbirinize yakınlaştıracaktır! Birlikte ev işlerini halletmeye çalışabilirsiniz.

11

Kin tutmayın!

Kin romantizmi öldürüyor! Kızgınlıkla sevgilinizle kendiniz arasına duvarlar örmeyin. Onu kırdıysanız, özür dileyin. Bir daha aynı hatalara düşmemek için çaba gösterin. Çabanızı fark etmesini sağlayın. İlişkinizi onarın!

Son Dakika İşte Uzun Süren İlişkilerin Sırları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı