İşte Van'daki En Büyük Sıkıntı - Son Dakika

İşte Van'daki En Büyük Sıkıntı

24.10.2011 10:39

1
Van'da meydana gelen Richter ölçeğine göre 7.2 büyüklüğündeki depremin ardından korku dolu saatler yaşayan Van halkı geceyi dışarıda geçirdi.
2
Bölgeye çadır ve battaniye dağıtımı sağlıklı düzeyde yapılamadı.
3
Bazı bölgelerde çadır kentler kuruldu. Ancak depremden zarar gören ya da etkilenen insanların bu çadır kentlerinden haberi yok.
4
Haberi olanlar da evlerini bırakıp gidemediği için geceyi battaniyelere sarılarak sokakta geçirdi. Bazı vatandaşlar "Parasıyla olsun çadır bulamıyoruz" diye dert yakındı.
5
Bölgeye bir an önce çadır ve battaniye yardımının yapılması gerektiğini belirten Van halkı devletten yardım bekliyor.
6
Depremin üzerinden saatler geçmesine rağmen bölgeye çadır dağıtımına başlanamadı. Artçı sarsıntılarla iyice tedirgin olan Vanlılar bu ve bundan sonraki birkaç geceyi de dışarıda geçirecek.
7
Depremin vurduğu Van'da evsiz kalan binlerce aile yaşam savaşı veriyor. Yaklaşan kışta kara kara ne yapacaklarını düşünüyorlar.
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika İşte Van'daki En Büyük Sıkıntı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı Kocasının tecavüzüne uğradı, doğan bebeğini dolaba kilitleyip ölüme terk etti Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar