İşte Yaşayan En Seksi Erkek - Son Dakika

İşte Yaşayan En Seksi Erkek

People dergisi 2018 yılının yaşayan en seksi erkeğinin ünlü oyuncu Idris Elba olduğunu ilan etti. İşte, yılın en seksi erkeği seçilen Idris Elba.

1
1985'ten beri her yıl ünlü bir erkeğe 'Yaşayan En Seksi Erkek" ünvanını veren People dergisi 2018'in en seksi erkeğinin DJ ve yapımcı Idrıs Elba olduğunu açıkladı.
2
46 yaşındaki ünlü aktör, The Wire dizisindeki iş adamı Russell "Stringer" Bell karakteriyle hafızalara kazındı. Yakışıklı oyuncu, asıl hayran kitlesine Luther dizisi ile kavuştu.

3
"Kesinlikle ego arttırıcı"
Kesinlikle ego arttırıcı
Elba, yaşayan en seksi erkek seçilmesinin ardından People dergisine verdiği röportajda, "Aynaya baktım, kendimi kontrol ettim. 'Evet, bugün seksi gibisin' dedim. Ama dürüst olmak gerekirse güzel bir duygu. Güzel bir sürpriz, kesinlikle ego artırıcı" şeklinde yorum yaptı.
4
Oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda Hip-hop soul müzisyeni olan Elba, sahnede Dj Big Driss takma adını kullanıyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek