İstediği Gelinliğe Sığabilmek İçin Dört Beden Küçüldü - Son Dakika

İstediği Gelinliğe Sığabilmek İçin Dört Beden Küçüldü

18.09.2014 17:53

1
Galler'in Bridgend kasabasında yaşayan Kirsty Thomas isimli genç kadın, istediği gelinliğin içine sığabilmek için dokuz ayda tam dört beden birden küçüldü.

2
Kronik olarak abur cubur yeme alışkanlığı olan ve sadece akşam yemeğinde en az beş ila altı dilim ekmek tüketen 25 yaşındaki Thomas'ın hayatı, evlilik teklifi almasıyla değişti.

3
Thomas, düğünü için beğendiği gelinliğin bedenine uygun üretimi olmadığını öğrendiğinde 97 kiloydu.

4
Ancak, beslenme şeklini tamamen değiştirmeye karar veren Thomas, 36 beden olana kadar diyetinden ödün vermedi ve sonuca ulaştı.

5
Başarılı olacağından emin olduğu için 36 beden gelinliği satın alan Thomas, diğer insanların kendisine tuhaf bakışlarının da zayıflaması için motive edici olduğunu söyledi.

6
Geçen yıl çıktığı Dominik Cumhuriyeti tatilinde, diğer turistlerin kendisine bakışlarından oldukça etkilendiğini söyleyen Thomas, ağustos ayından, düğününün olduğu mayıs ayına kadar uyguladığı diyetinde ilk iş abur cuburu kestiğini, daha sonra da beyaz ekmek tüketme alışkanlığından vazgeçtiğini, düzenli spor yaptığını anlattı.

7
Sonunda 62 buçuk kiloya düşen Thomas, gelinliğinin bedenine tam olarak oturmasıyla düğününün ‘hayatının en mutlu günü' olduğunu söyledi.

8
Metro gazetesine hikâyesini anlatan Thomas, "Düğün albümüm tam hayallerimdeki gibi. Fotoğraflarıma bakmaktan büyük mutluluk duyuyorum" dedi.

9
Thomas'ı görenler gözlerine inanamıyor.

10
Bir diğer zayıflama hikayesi ise Sam McGinlay'e ait. 28 yaşındaki gelin adayı, nişanlısı Brian evlenme teklif edince kilo vermeyi aklına koydu. Düğününde ''kuğu gibi bir gelin'' olmak isteyen Sam McGinlay, nişanlısına 1 yıl sonra evlenmelerini şart koştu.

11
Hemen diyete başlayan genç kadın, çok ağır bir egzersiz programını da yüklendi. Meyve ve sebze ağırlıklı beslenen McGinlay, cipsler, pastalar, şekerli yiyecekler, unlu mamulleri hayatından çıkardı.

Tamı tamına 48 beden olan McGinlay, 11 ayda 45 kiloyu verdi.

12
Bir başka isim Jelly Devote. Çocukluğundan beri fazla kiloları ile başı dertte olan İsveçli 23 yaşındaki Devote kilolarından kurtulmaya karar verdi...

13
Jelly, düzenli spor yaparak ve sağlıklı beslenerek 6 ay gibi kısa sürede tam 20 kilo verdi.

14
Jelly, paylaştığı fotoğraflarla 'Instagram'ın spor gurusu' olarak anılmaya başlandı.

15
İşte Jelly'nin 100 bin takipçisiyle paylaştığı fotoğraflardan bazıları...

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika İstediği Gelinliğe Sığabilmek İçin Dört Beden Küçüldü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi