Son Dakika Haberleri: İstifa Eden Rektör İçin Davullu Zurnalı Kutlama

İstifa Eden Rektör İçin Davullu Zurnalı Kutlama

9 yıl önce

1
Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bahri Gökçebay, CHP'den milletvekilliği adaylığı adaylığı için emeklilik başvurusunda bulununca, bir grup öğretim üyesi ile öğrenci davul çalıp göbek attı.Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bahri Gökçebay, CHP'den milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.
2
Üniversitenin senato toplantı salonunda düzenlendiği basın toplantısında kararının kamuoyu ile paylaştığı sırada bir grup öğretim üyesi ve öğrenci davul çalıp göbek attı. Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin Aktekke Mahallesi'nde bulunan eski kampüsünde toplanan bir grup öğretim üyesiyle öğrenci, rektörün istifasını davul- çalıp göbek atarak kutladı.


3
Eğitim Fakültesi'nin eski öğretim üyelerinden merhum Yrd.Doç.Dr. Emin Baydil'in vasiyeti üzerine toplandıklarını belirten grup, yaptıkları açıklamada Rektör Prof. Dr. Bahri Gökçebay'ın siyasi görüşleri nedeniyle kendilerine baskılar yaptığını, sürgünlere gönderdiğini öne sürdü.


4
5
6Haber Yayın Tarihi: 10.03.2011 03:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu