İstifa Eden Rektör İçin Davullu Zurnalı Kutlama - Son Dakika

İstifa Eden Rektör İçin Davullu Zurnalı Kutlama

10.03.2011 15:56

1
Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bahri Gökçebay, CHP'den milletvekilliği adaylığı adaylığı için emeklilik başvurusunda bulununca, bir grup öğretim üyesi ile öğrenci davul çalıp göbek attı.Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bahri Gökçebay, CHP'den milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.
2
Üniversitenin senato toplantı salonunda düzenlendiği basın toplantısında kararının kamuoyu ile paylaştığı sırada bir grup öğretim üyesi ve öğrenci davul çalıp göbek attı. Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin Aktekke Mahallesi'nde bulunan eski kampüsünde toplanan bir grup öğretim üyesiyle öğrenci, rektörün istifasını davul- çalıp göbek atarak kutladı.

3
Eğitim Fakültesi'nin eski öğretim üyelerinden merhum Yrd.Doç.Dr. Emin Baydil'in vasiyeti üzerine toplandıklarını belirten grup, yaptıkları açıklamada Rektör Prof. Dr. Bahri Gökçebay'ın siyasi görüşleri nedeniyle kendilerine baskılar yaptığını, sürgünlere gönderdiğini öne sürdü.

4
5
6

Son Dakika İstifa Eden Rektör İçin Davullu Zurnalı Kutlama - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor