İstifa Sonrası Baykal'ın İlk Görüntüleri - Son Dakika

İstifa Sonrası Baykal'ın İlk Görüntüleri

13.05.2010 13:57

1
İstifasının ardından ilk kez evinden çıkan Baykal, konutunun bulunduğu sitenin önüne çadır kurarak açlık grevi yapan CHP'lileri ziyaret etti.
2
Deniz Baykal, burada yaptığı açıklamada, gençlerin partiyle ilgili eylem ortaya koymasının en doğal hakları olduğunu belirterek, parti ve ülke sorunları konusunda hukuka saygılı bir şekilde düşüncelerini ifade edebileceklerini söyledi.
3
Baykal, “Sizden ricam, lütfen bu eylemi açlık greviyle desteklemeyin. Buna gerek yok. Açlık grevi doğru, iyi bir yöntem değil. Bunu bırakın rica ediyorum. Derhal açlık grevine son verin. Bu bizim yüreğimizi parçalıyor. Bu desteğinizi büyük bir ödül olarak görüyorum. Benim için, parti için, Türkiye'nin geleceği için çok önemli” dedi.
4
CHP Genel Başkanlığından istifasının ardından bugün ilk kez evinden çıkan Deniz Baykal, eski CHP milletvekili Oya Araslı'nın annesi Nadice Tezel'in (95) cenaze törenine katıldı.
5
Baykal, cenaze töreni için Kocatepe Camisi'ne gelişinde aracından sokağın başında indi.

Camiye yürüyerek giden Baykal'a basın mensuplarının soru sormak istemesi nedeniyle izdiham yaşandı. Yürüyüşü sırasında bir vatandaş, Baykal'a “Aslan geliyor, senin için ölürüz” diyerek seslendi ve sarıldı.

6
Deniz Baykal'ı caminin kapısında, 22-23 Mayıs tarihlerinde yapılacak olağan kurultayda isimleri genel başkan adayları arasında geçen Genel Başkan Vekili Cevdet Selvi ve grup başkanvekilleri Kemal Kılıçdaroğlu, Hakkı Süha Okay ile partililer karşıladı.
7
Baykal, gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bırakarak camiye girdi. Camiye girerken partililer tarafından alkışlanan Baykal, cenazelerin bulunduğu bölüme basın mensuplarının yoğun ilgisi nedeniyle güçlükle ilerledi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika İstifa Sonrası Baykal'ın İlk Görüntüleri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti