İsveç'te yaşayan bir göçmen, 17 yaşındaki kızın başını keserek vücudunu parçalara ayırdı - Son Dakika

İsveç'te yaşayan bir göçmen, 17 yaşındaki kızın başını keserek vücudunu parçalara ayırdı

17.05.2020 14:50

17 yaşındaki Wilma Andersson, 6 aydır kayıp olduğu için İsveç polisi tarafından aranıyordu. Ancak genç kızdan acı haber geldi. Anderson eski sevgilisi tarafından başı kesik halde bulundu.

1
İsveç'te kan donduran bir olay yaşandı. Ülkede yaşayan bir göçmen, 17 yaşındaki kızın kafasını keserek vücudunu paramparça etti.

2

17 yaşındaki Wilma Andersson, 6 aydır kayıp olduğu için İsveç polisi tarafından aranıyordu.

3
Wilma Andersson'ın başı alüminyum folyo ile sarılı bir şekilde göçmenin dairesindeki bavulun içinde bulundu. Genç kızın vücudunun diğer kısımları ise hala kayıp.

4
Göçmenin komşuları, 14 kasım akşamı cinayet zanlısının evinden çığlıklar duyduklarını söylemesi üzerine Wilma Andersson'ın ölüm gününün de o akşam olabileceği kanaatine varıldı.
5
Ayrıca, göçmenin evinde bulunan bıçaklarda Wilma'nın DNA'sına rastlandı.
6
Polisin olay hakkında sorduğu sorulara sadece 'Yorum yok.' diyerek cevap veren göçmenin, genç kıza daha önce 'Seni parçalara ayıracağım.' yazarak mesaj yolladığı tespit edildi.

7
Wilma'nın hayatını kaybetmesinin ardından, onu seven ve anmak isteyen herkes çiçek bıraktı.
8

Son Dakika İsveç'te yaşayan bir göçmen, 17 yaşındaki kızın başını keserek vücudunu parçalara ayırdı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • bilbilen: Bir insanın - bir genç kızın başını keserek işlenen vahşet, kan dondurucu. Bu vahşeti de bir göçmen genç işliyor. Şaşkınım. Bu kadar kafası boş ve deliren birisi, nasıl olur da toplumda rahat dolaşabiliyor? Bazı insanların bu kadar alçalabileceği akla gelmez... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • mehmet: Kız İsveçli yazık olmuş çok üzüldüm İsveç ülkesine ve kızın ailesine başsağligi diliyorum Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • RoJHaT-AVaŞiN: göçmenler insan deilmi iğrenç diyorsun saygısız insan önce aynaya kendine bak ramazan gönü yoksa bilirim sana ne yazacağımı Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement