İtalya değil Türkiye! Evlerin altından su akan Ağaçköy Venedik'i andırıyor - Son Dakika

İtalya değil Türkiye! Evlerin altından su akan Ağaçköy Venedik'i andırıyor

Her köşesi cennet olan ülkemizde öyle bir köy var ki görenleri hem hayrete düşürüyor hem hayran bırakıyor. Çanakkale'de evlerin altından su akan köy Venedik'i andırıyor.

1
Ege'nin incisi Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine bağlı Ağaçköy'de evlerin altından geçen kanallardan su akıyor.
2
Köylüler evlerinin altından geçen kanalda bulaşıklarını yıkarken, sulama ihtiyaçlarını da kanaldan karşılıyor.
3
Evlerinin altından geçen sudan faydalandıklarını ifade eden köylüler, "Evlerimizin altından su geçiyor. Bu suyu kullanıyoruz.
4
Köylüler evlerinde su sesiyle yaşıyor. Köylüler su ihtiyacı için evlerinden dışarı çıkmadan kanaldan su ihtiyaçlarını karşılıyor.
5
"Bulaşıkları yıkayıp sulamada kullanıyoruz. Akan su evlerimizi sıcak yaz günlerinde serin tutuyor. Biz çok memnunuz. Köydeki çok sayıda evin altından su geçiyor" dedi.
6
7
8
Evlerinin altından geçen su sayesinde köylüler yaz sıcaklarından pek etkilenmiyor. Evlerin altından akan su binaları serin tutuyor. Ağaçköy Venedik köyü olarak biliniyor.

Haber Yayın Tarihi: 06.05.2020 11:57

Son Dakika İtalya değil Türkiye! Evlerin altından su akan Ağaçköy Venedik'i andırıyor - Son Dakika

YORUMLAR (15)
  • Nuray Sezgin,: Beni en çok temizlik yanı ilgilendirdi... Bu suyla bulaşık yıkamak ve başka amaçla kullanmak mikroplara ve bulaşıcı hastalıklara daveteye. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • a: çoğu akan suların kaynağı dağın içinden gelir ve ve temizlik derecesine inanamassınız. o su içilebilir bile olabilir yüksek ihtimalle 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor