İtalya'nın Terk Edilen Ürkünç Binalarından 12 Kare - Son Dakika

İtalya'nın Terk Edilen Ürkünç Binalarından 12 Kare

1
İtalya'da çürüyen bir psikiyatri servisinden ihmal edilmiş bir kaleye kadar İtalya'nın terk edilmiş ve unutulan binalarının ürkünç ve bir o kadar da ilginç olan halleri fotoğrafçı Eleonora Costi tarafından görüntülendi.

2
Eleonora Costi, unutulmuş İtalya'yı Abandoned H.Ele ait tüm fotoğraf serileri ile yakaladı

3
3 yıllık kentsel keşif sırasında kaleleri, hastaneleri ve depremleri mahvedilen evleri ziyaret etti.

4
Fotoğrafçı Eleonora Costi, üç yıl süren kentsel keşif esnasında yakalanan unutulmuş bir İtalya fotoğrafının "Terkedilmiş H" serisiyle izleyiciyi her anlamda harekete geçirmek istiyor.

5
Büyüleyici fotoğraf çalışması, vandalize edilmiş bir manastıra, enkazı parçalanmış bir gece kulübüne, zamanla dondurulmuş aile fotoğraflarıyla bezenmiş çökmüş villalara, devasa ihmal edilmiş kalelerden, ufalanan eski bir psikiyatri hastanesinden ve bir depremden aniden koparılmış bir eve sahip.

6
İtalya'da meydana gelen deprem beraberinde bu evin kalbinde delik açtı. Parçalanmış bir zeminin kenarına bir sandalye tehlikeli bir şekilde etkileyici bir şekilde yıllardır duruyor. Görüntü doğu İtalya'da Marche'nin deprem bölgesinde bulundu.

7
İşte o fotoğraf çalışmasından kareler...
İşte o fotoğraf çalışmasından kareler...
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 22.11.2016 15:32

Son Dakika İtalya'nın Terk Edilen Ürkünç Binalarından 12 Kare - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı