Son Dakika Haberleri: Ünlü spikere terbiyesiz tezahurat: Göğüslerini aç

Ünlü spikere terbiyesiz tezahurat: Göğüslerini aç

14 gün önce

İtalya'nın ünlü spor spikerlerinden biri olan Diletta Leotta, Napoli'nin Brescia maçında "Göğüslerini aç" şeklinde tezahürata maruz kaldı.

1
''Güzellik başa bela'' diye boşuna dememişler. Güzel spor spikeri Diletta Leotta, geçtiğimiz gün yapılan Napoli Brescia maçında, taraftarların sözlü tacizine uğradı.
2
Yaklaşık 2 bin kişiden oluşan Napolili taraftarlar, hep bir ağızdan bağırmaya başladı ve spiker Diletta Leotta'dan göğüslerini göstermesini istedi.
3
"Göğüslerini aç Diletta Leotta" şeklinde tezahurat yapan Napolili taraftarlara karşılık veren genç spiker, jest ve mimikleriyle "Hayır hayır hayır" şeklinde cevap verdi.
4
Sonrasında katıldığı bir etkinlikte konu hakkında konuşan Leotta: "Futbolu çok seviyorum ve taraftar ile aramda çok sıkı bir bağ var. Beni her gördükleri yerde fotoğraf çektirmek istiyorlar. Napoli-Brescia maçında olanlar ilk kez olmadı diyebilirim. Artık bunları anlayışla karşılıyorum." dedi.
5
Dazn muhabiri güzel Diletta, Napoli benchinin önünden geçerken...
Dazn muhabiri güzel Diletta, Napoli benchinin önünden geçerken...
6
İtalya'nın en ünlü spor spikerlerinden bir olan Diletta Leotta'nın Instagram'da 4,5 milyon takipçisi bulunuyor.
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 02.10.2019 02:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti