İtirafları art arda patlattı! 2018 yılında tecavüze uğradı, 15 yaşında bekaretini kaybetti - Son Dakika

İtirafları art arda patlattı! 2018 yılında tecavüze uğradı, 15 yaşında bekaretini kaybetti

17.03.2021 15:46

28 yaşındaki yıldız şarkıcı Demi Lovato, 2018 yılının Temmuz ayında aşırı dozda uyuşturucu aldığı gece kendisine uyuşturucu satan kişinin kendisine tecavüz edip çıplak bir şekilde ölüme terk ettiğini söyledi. Demi ayrıca 15 yaşında, ilk ünlenmeye başladığı dönemlerde bir aktörün kendisine cinsel istismarda bulunup bekaretini aldığını söyledi.

1
Demi, 2008 yılında ilk olarak aktör ile tanıştıktan sonra aşk yaşadığını, oyuncuyla bir süre dışarıda takıldıktan sonra bir odaya girdiklerini, aktörün kendisine dokunmaya başladığında, bakire olduğunu ve daha fazla ileri gitmemesini söyledi.
2
Genç şarkıcı, bakire olduğunu belirtmesine rağmen oyuncunun kendisini dinlemediğini ve tecavüz ettiğini söyledi.
3
Demi, tecavüze rağmen aktör ile bir süre ilişki yaşamaya devam ettiğini ve bunun büyük bir hata olduğunu itiraf etti.

4
Başarılı şarkıcı, yaşadığı travmayı korkudan kimseye anlatmadığını, bundan dolayı zamanla kendisine zarar verdiğini ve yemek yiyemediğini söyledi.
5
Yıldız şarkıcı aktörle çok sık aynı ortamda bulunduğu için oyuncuyu her gördüğünde yemek yemediğini ve elbiselerini yırttığını söyledi.
6
Demi, ayrıca 2018 yılında Los Angeles'te bir partiye katıldığı sırada kendisine uyuşturucu satan adamın yüksek dozda uyuşturucu verdiğini ve ardından tecavüze uğradığını ifade etti.

7
Demi, tecavüz anına ait olarak sadece adamın üzerinde uzandığını hatırladığını söyledi. Demi, tecavüze uğradığı o gecenin sabahında çıplak bir şekilde yerde yattığını, ardından gözlerini hastanede açtığını söyledi.

8
Ünlü şarkıcı tüm olanlardan sonra yaşadığı travmaları atlatmak için büyük mücadele verdiğini söyledi.
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika İtirafları art arda patlattı! 2018 yılında tecavüze uğradı, 15 yaşında bekaretini kaybetti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez