Son Dakika Haberleri: Ivana Sert İle Yurdal Sert Davasında Flash Gelişme

Ivana Sert İle Yurdal Sert Davasında Flash Gelişme

6 yıl önce

İvana ve Yurdal Sert'in boşanma kararını veren mahkeme gerekçeli kararını tamamladı...

1
İvana ve Yurdal Sert'in boşanma kararını veren mahkeme gerekçeli kararını tamamladı.
2
İvana Sert'in Hatem Yavuz ile ilişkisinin güven sarsıcı bir davranış olarak yer aldığı gerekçeli kararda, Yurdal Sert de başka kadınlarla olan ilişkisi nedeniyle kusurlu sayıldı.
3
Gerekçeli kararda Yurdal Sert'in Hatem Yavuz'a evinin anahtarını vermesinin ''ağır kusurlu'' bir davranış olduğu belirtilerek, ''Anahtarın verilmesi ona eve istediği gibi girip çıkma yetkisinin de verilmesi demektir. Misafir etmek, ağırlamak başka şeydir, anahtar verilmesi başka şeydir. Bu hatalı davranış, geçimsizlik nedeni olarak ileri sürülen olayların başlangıcı olmuştur.'' denildi.
4
Yüksel Holding ortaklarından Yurdal Sert ile İvana Sert, 2004 yılında evlendi. 2 yıl sonra ise Kayon Ateş adını verdikleri bir oğulları dünyaya geldi.
5
İvana Sert'in yakın arkadaşı Hatem Yavuz ile ortak iş yapmasının ardından evliliğinin bozulduğunu öne süren Yurdal Sert, boşanma davası açtı.
6
Sert dilekçesinde, eşinin, Hatem Yavuz ile ortak şirket kurduktan sonra kendisinden uzaklaştığını, ayrı yatmaya başlayarak, sık sık şehir dışına gittiğini anlattı.
7
Bu süreçte Hatem Yavuz'un evliliğinin de bozulduğunu vurgulayan Yurdal Sert, boşanma sürecinde ikilinin birtakım strateji geliştirerek, kendisine kumpas kurduklarını da iddia etti.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Haber Yayın Tarihi : 15.10.2013 10:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tanju Okan'ın Yürek Dağlayan 'Kadınım' Şarkısını Kime Yazdığını Biliyor musunuz? Çuvallara Koydukları Köpekleri, Döve Döve Öldürdüler! Johnny Deep, Rus Güzelle Öpüşürken Yakalandı! Yeşilçam Jönünden Bomba İtiraf: Fatma Girik İle 36 Kez Öpüştük! Emrata, Yeşil Mayosuyla Plajın Gözdesi Oldu!