Son Dakika Haberleri: İvana Sert'in Yeni Sevgilisi Eşinin Arkadaşı Çıktı

İvana Sert'in Yeni Sevgilisi Eşinin Arkadaşı Çıktı

5 yıl önce

1
İşadamı Yurdal Sert'le iki yıl süren sancılı bir süreçten sonra Eylül ayında boşanan modacı İvana Sert, uzun süren aşk orucunu bankacı Sinan Akıman ile bozdu.
2
Sabah gazetesinin haberine göre, yaklaşık bir ay önce flört etmeye başlayan aşıkların, birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri için Los Angeles'a aşk tatiline gittikleri belirtiliyor. Yaklaşık 10 gün Los Angeles'da kalan aşıklar, geçen hafta mutlu bir şekilde İstanbul'a geri dönmüş.
3
Gündemdeki bu yeni aşkla ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. İvana Sert'in yeni sevgilisi Sinan Akıman, eski eşi Yurdal Sert'in yakın arkadaşı çıktı.
4
İvana Sert, henüz boşanma davaları sürerken iş ortağı olduğu ve Yurdal Sert'in yakın arkadaşı olan Hatem Yavuz ile flört etmişti. İvana Sert'in, boşandığı eşinin arkadaşları ile flört etmesi oldukça dikkat çekiyor.
5
İşte İvana Sert'in fotoğrafları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Haber Yayın Tarihi : 02.06.2014 09:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Eski Sevgiliden Bomba İtiraf: Angelina Cinsel İlişki Bağımlısıydı! Seda Sayan, Canlı Yayında Yüzünü Gerdirdi! Temizlik Yaparken Çektiği Ateşli Videoları Satarak, Paraya Para Demiyor! Doğduğunuz Saatin Karakterinizi Ele Verdiğini Biliyor muydunuz? Bu Doğum Günü Çok Başka! Çıplak Halini Pasta Süsü Yaptılar