İvana Sert'in Yeni Sevgilisi Eşinin Arkadaşı Çıktı - Son Dakika

İvana Sert'in Yeni Sevgilisi Eşinin Arkadaşı Çıktı

02.06.2014 09:01

1
İşadamı Yurdal Sert'le iki yıl süren sancılı bir süreçten sonra Eylül ayında boşanan modacı İvana Sert, uzun süren aşk orucunu bankacı Sinan Akıman ile bozdu.

2
Sabah gazetesinin haberine göre, yaklaşık bir ay önce flört etmeye başlayan aşıkların, birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri için Los Angeles'a aşk tatiline gittikleri belirtiliyor. Yaklaşık 10 gün Los Angeles'da kalan aşıklar, geçen hafta mutlu bir şekilde İstanbul'a geri dönmüş.

3
Gündemdeki bu yeni aşkla ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. İvana Sert'in yeni sevgilisi Sinan Akıman, eski eşi Yurdal Sert'in yakın arkadaşı çıktı.

4
İvana Sert, henüz boşanma davaları sürerken iş ortağı olduğu ve Yurdal Sert'in yakın arkadaşı olan Hatem Yavuz ile flört etmişti. İvana Sert'in, boşandığı eşinin arkadaşları ile flört etmesi oldukça dikkat çekiyor.

5
İşte İvana Sert'in fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika İvana Sert'in Yeni Sevgilisi Eşinin Arkadaşı Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı