Son Dakika Haberleri: İyileşmek İçin Koluna Kendi Spermini Enjekte Etti! Herkes Şaşkına Döndü

İyileşmek İçin Koluna Kendi Spermini Enjekte Etti! Herkes Şaşkına Döndü

2 ay önce

33 yaşındaki İrlandalı bir hasta, sırt ağrılarını dindireceği düşüncesiyle 18 ay boyunca koluna kendi spermini enjekte etti.

1
Kendi spermini enjekte etti
Kendi spermini enjekte etti
İrlanda'nın başkenti Dublin'de meydana gelen olay duyanlara ''yok artık!'' dedirtti. 33 yaşında sırt ağrıları çeken bir hasta, hiçbir tıbbi öneri almadan, sağlığına kavuşma umuduyla kollarına kendi spermini enjekte etti.
2
Doktorlar kızarıklık fark etti
Doktorlar kızarıklık fark etti
33 yaşındaki hasta, kronik sırt ağrısı şikayetiyle doktora başvurdu. Doktorlar, hastanın ön kolunda ciddi şekilde şişlik ve kızarıklık olduğunu fark etti.
3
'Deri altı yangısı' hastalığına yakalandı
Deri altı yangısı hastalığına yakalandı
Hastanın sırt ağrısını geçirme umuduyla, 18 ay boyunca koluna kendi spermini enjekte ettiği ve bu hareketinin 'deri altı yangısı' rahatsızlığına yol açtığı ortaya çıktı.
4
Durumu iyi
Durumu iyi
Dr. Lisa Dunne, hastanın herhangi bir tıbbi öneri almadan böyle bir yönteme başvurduğunu belirterek, durumunun iyi olduğunu açıkladı.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İzleyenleri Dehşete Düşüren Festival: Yüzlerini Şiş ve Kılıçla Delip Geçiyorlar Ateşli Model Kelly Brook, Ödül Gecesinde Sınırları Zorladı! Daha Önce Birlikte Olduklarını Duyan Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Medyatik Aşkları Londra Moda Haftası'nda Düzenlenen İç Çamaşırı Defilesi, Ağızları Açık Bıraktı! Kardashian'ın, Olay Yaratan Dekolte Elbisesini Giyip Sokaklarda Gezdi