Son Dakika Haberleri: İzdivaç Programlarına Skandallarıyla Damga Vuran Gelin Adayları

İzdivaç Programlarına Skandallarıyla Damga Vuran Gelin Adayları

2 ay önce

Onlar reyting rekorları kıran programların vazgeçilmezi oldu. Kimisi çok ünlü oldu bir dizide oynadı, kimisi bomba skandallarla gündeme geldi. İşte izdivaç programlarına damga vuran gelin adayları...

1
Naz Mila
Naz Mila
Zuhal Topal'ın İzdivaç programından tanıdığımız Naz, 1992 doğumlu.
2
Azerbaycanlı olan Naz Mila''nın 8 yaşında bir kızı var.
3
Naz Mila, yaz aylarında Ali Ağaoğlu'nun kardeşinin teknesinde görüntülenerek magazin manşetlerinde uzun süre yer aldı.
4
Adından söz ettirmeyi çok iyi başaran gelin adayı Naz, tekne haberlerinden sonra da yaptırdığı bir dövme ile gündeme geldi.
5
Naz Mila, kalçasına 'Only me' (sadece ben) yazan bir dövme yaptırdı ve bunu Instagram hesabından paylaştı.
6
Öte yandan izdivaç programları bittiğinden beri Naz Mila, fotoğraf konusunda epey bir cesurlaştı.
7
Eski gelin adayı, göğüs altından diz kapağına kadar "I can judge a single god with my wrongs and wrongs" yazan bir dövme ile magazin gündemine oturdu.
8
Dövmesinin "Beni doğrularım ve yanlışlarımla sadece Tanrı yargılar" anlamına gelmesini istese de, yaptırdığı dövmenin bozuk bir gramerle ve yanlış yazılmış olmasından dolayı sosyal medyada alay konusu oldu.
9
Naz Mila, en son Instagram'dan canlı yayın yaparken yaptığı kalça dansıyla gündeme geldi.
10
Solmaz Çiros
Solmaz Çiros
Evleneceksen Gel'de sık sık göbek atmasıyla hafızalara kazınan gelin adayı Solmaz, 20 yaşında.
11
Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri haline gelen eski gelin adayının dövmesi, İngiltere'nin çok okunan gazetelerinden Daily Mail ve The Sun'a bile haber oldu. İngiltere'nin ünlü gazeteleri, Naz Mila'nın reality şov yıldızı olduğunu yazarken, dövmesindeki gramer hataları nedeniyle dalga geçildiğine değindi.
12
Solmaz'ın hayali İzmir Tepecik'te düğün yapmak.
13
Programda bulduğu her fırsatta kendini sahneye atıp dans şov yapan Solmaz, Instagram'dan canlı yayın yaparken de dans ediyor. Ayrıca Solmaz'ın yine canlı yayın yaparken bir skandala imzasını atmışlığı da var.
14
Solmaz Çiros, Periscope adlı programda canlı yayın yaparken, dans etti ve soyunarak göğüslerini açtı. Solmaz'ın bu hareketi günlerce konuşuldu.
15
Solmaz'a Evleneceksen Gel'de İsmail YK talip oldu. Bu, Solmaz'ın İsmail YK'yı çok sevdiğini bilen program yapımcıları tarafından yapılan bir sürprizdi.
16
Solmaz, en son TV 8'de Aşk-ı Roman adlı dizide programdaki partneri Kaan ile başrolde oynadı.
17
Solmaz, Periscope adlı programda göğüslerini açarak dans ettikten sonra bir skandal videoya daha imza attı.
18
Solmaz Çiros, sosyal medyada elden ele dolaşan videoda kız arkadaşıyla 18'lik hareketler yapıyor. Bu görüntülerden sonra tüm gözler Solmaz Çiros'a çevrildi. Ancak Solmaz bu konuda henüz bir açıklamada bulunmadı.
19
Hanife
Hanife
Hanife'yi tek bir izdivaç programından tanımıyoruz. Çünkü o en az bir iki kere transfer olan gelin adaylarından.
20
Ekranda kimi zaman ağladı.
21
Kimi zaman güldü, kimi zaman programı terk etme kararı aldı. Terk etti de ama ekrandan uzak kalmayı başaramadı.
22
Öte yandan Hanife izdivaç programlarında bir türlü aradığını bulamadı. Gelinliği alıp gelen talibi bile oldu. Ama o kabul etmedi.
23
Solmaz gibi Hanife de Aşk-ı Roman dizisinde rol aldı ve Instagram hesabından reklam yaparak iyi bir miktarda para da kazanıyor.
24
Hanife, bir benzin istasyonunda pompacı olarak çalışarak, magazin gündemini epey meşgul etmişti.
25
26
Çünkü Songül şarkı söylemeyi çok seviyor ve programda da Hadise'nin 'Ne zaferinden bahsediyorsun' şarkısını söyleyerek hepimizin hafızasında büyük bir yer edindi.
27
28
29
Songül sesi hakkında kötü yorumlarda bulunanlar için ''şarkı söylemeyi çok seviyorum, vazgeçmeyeceğim'' mesajını verdi.
30
Selin
Selin
Selin'i izdivaç programında meydana gelen bir skandaldan tanıyoruz. O skandal ne mi?
31
Daha önce katıldığı evlilik programında kamerayı görünce dayanamayıp gülmesiyle fenomen olan 24 yaşındaki Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu'nun ikinci defa katıldığı evlilik programında talip olduğu gelin adayı Selin'i hamile bıraktı.
32
İşte Selin'i bu haberle tanıyoruz. Damat adayı Fırat, Selin'e ve bebeğine sahip çıkacağını söylemişti ancak ne oldu bilmiyoruz. Çünkü ikisi de kayıplara karıştı.
33
Nevruz
Nevruz
Nevruz'u unutmak kolay değil. Çünkü o gerçek bir Tarkan hayranı...
34
O kadar hayran ki programda Tarkan'dan bahsederken bir anda kendini yere atıp, ağlamaya başladı. O an programın sunucusu Esra Erol bu durum karşısında ne yapacağını bilemedi.
35
Nevruz izdivaç programında aradığını bulamadı. Çünkü gelen taliplerini 'Sen Tarkan'a benzemiyorsun' diyerek kabul etmiyordu.
36
Melis
Melis
Kısmetse Olur programının asi kızı Melis Buse Betkayan...
37
Onu geçirdiği sinir krizleriyle, ortalığı yıkmasıyla tanıyoruz.
38
Melis 1992 doğumlu. İç Mimarlık bölümü mezunu. Ancak kendi mesleğini yapmıyor. O da fenomen olunca DJ'liğe adım atan isimlerden.
39
Melis Kısmetse Olur programından sonra burun estetiği oldu.
40
Melis Buse'nin son hali böyle...
41
Cansel Çördük
Cansel Çördük
Cansel Çördük de Kısmetse Olur'dan tanıdığımız bir diğer isim... Cansel Çördük 1995 doğumlu, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim alıyor. Daha önce Çılgın Dersane adlı filmde rol aldı.
42
Cansel Kısmetse Olur'da Eser West ile inişli çıkışlı bir aşk yaşıyordu. Hatta ikili yarışmanın birincisi bile oldu ancak evlenmek istemedikleri için birinciliği kabul etmediler.
43
Çiftin ilişkisi yarışmadan sonra da devam etti. Ama bir süre sonra ayrılık kaçınılmaz oldu ve ayrıldılar.
44
Ayrılıktan bir süre sonra Cansel Çördük'ün Instagram hesabı ele geçirildi ve bütün sırları ortaya çıktı. Instagram hesabı hacklenen Cansel Çördük'ün Barcelona'da top koşturan yıldız futbolcu Arda Turan ile olan yazışmaları sosyal medyaya düştü. Ayrıca o dönem Cansel Çördük'ün Eser West'ten 9 haftalık hamile olduğu iddia edildi.
45
Ardından eski sevgilisi Eser West Instagram hesabından "Its Not mine" (benim değil) yazıp biberon ve bebek emojisi koyarak bebeğin kendisinden olmadığını ima etti. Eser West, bir diğer paylaşımında ise "Arda Tırman" yazarak göndermede bulundu.
46
İşte Arda Turan ve Cansel Çördük'ün Instagram yazışmaları...
47
48
Cansel Çördük'ün son hali...

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Model, Derin Dekoltesiyle Trafiği Birbirine Kattı! Dünyanın En Büyük Dinozor Fosili Bulundu! Fotoğraftaki İsmin Kim Olduğunu Öğrenen Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Çocukluk Halleri Ali Atay'ın Hazal Kaya'dan Önce Yaptığı Evliliği Biliyor muydunuz? Bikinili Kadının Videosuna Sızan Adam, Sosyal Medyada Olay Oldu!