Son Dakika Haberleri: İzinsiz Cinsel İlişki Eğitimi Verdiği İçin Tutuklanan Instagram Fenomeni, Ülkesine İade Edildi!

İzinsiz Cinsel İlişki Eğitimi Verdiği İçin Tutuklanan Instagram Fenomeni, Ülkesine İade Edildi!

30 gün önce

Instagram fenomeni Anastasya Vaşukeviç, izinsiz cinsel ilişki eğitimi verdiği için tutuklanmıştı. Rusya'nın devlet sırrını vermek karşılığında serbest bırakılmayı talep eden fenomen, bugün ülkesine iade edildi.

1
İzinsiz cinsel ilişki eğitmenliği yaptı
İzinsiz cinsel ilişki eğitmenliği yaptı
Anastasya Vaşukeviç isimli Instagram fenomeni, Tayland'da izinsiz cinsel ilişki eğitimi verdiği gerekçesiyle tutuklanarak, gündeme bomba gibi düşmüştü.
2
Hapisten çıkmak karşılığında, bilgi sızdırmayı teklif etti
Hapisten çıkmak karşılığında, bilgi sızdırmayı teklif etti
Kendisine 'cinsel ilişki eğitmeni' diyen genç kadın, Rusya ile ilgili bir devlet sırrı vermesi karşılığında serbest bırakılmayı istedi. Vaşukeviç Instagram'da yaptığı son canlı yayında, "Rusya ile ABD seçimleri konusundaki soruşturmada tek tanık ve kayıp halka benim. Deripaska, Prikhodko, Manaford ve Trump'tan oluşan uzun zincirdeki kayıp halka... ABD istihbarat servislerinden güvenliğime dair bir garanti almak karşılığında ve Tayland hapishanesinden kurtarılmak karşılığında Amerika'ya, Avrupa'ya veya bir başka ülkeye gerekli bilgiyi sağlamaya hazırım." ifadelerini kullanmıştı.
3
ABD'ye sığınmak istedi
ABDye sığınmak istedi
Talebi dikkate alınmayan Vaşukeviç, sonrasında ABD'den siyasi sığınma talep etti.
4
Yatta Rus siyasetçilerle görüntülendi
Yatta Rus siyasetçilerle görüntülendi
Anastasya Vaşukeviç'in, bir yatta Rus siyasetçilerle samimi görüntüleri ortaya çıktığı için, hapis hayatında sık sık siyasileri hedef alan açıklamalar yapıyordu.
5
Fuhuş itirafında bulundu
Fuhuş itirafında bulundu
27 yaşındaki kadın, kendisi gibi 7 Rus arkadaşıyla fuhuş yaptığını kabul etti.
6
İade edildi
İade edildi
Bugün ise yaklaşık 1 yıl süren tutukluluğunun ardından ülkesine iade edildi.
7
Ulu orta cinsel ilişkiye girmişti
Ulu orta cinsel ilişkiye girmişti
'Nastya Rybka' takma adını kullanan Anastasya Vaşukeviç, bir yıllık tutukluluk sürecinden önce, Moskova'nın göbeğinde ulu orta cinsel ilişkiye girdiği için, bir hafta hapiste yatmıştı.
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İngiltere'deki Sevgililer Günü Kutlamalarında, Eğlencenin Dozu Fena Kaçtı! Ünlü Sunucu, Kendall Jenner'a Ayakkabı ve Terlik Yedirdi! İşte, 2019'un En Çok Kazandıran Meslekleri Ünlü Yönetmen, Oscar Ödüllü Oyuncunun Ev Halini Fotoğrafladı Bornozlu Paylaşım Yapan Yapana! İşte Bornozlu Paylaşımları ile Yürek Hoplatan Ünlüler