İzleyiciler ekrana kilitlendi! Adanalı Dertlipolat, Milyoner'e damga vurdu - Son Dakika

İzleyiciler ekrana kilitlendi! Adanalı Dertlipolat, Milyoner'e damga vurdu

11.07.2021 12:12

Kim Milyoner Olmak İster, son bölümde yarışan yarışmacısıyla bir kez daha adından söz ettirdi. İlkokulu 11 senede bitirdiğini söyleyen yarışmacı Adanalı Ozan Dertlipolat, samimi halleriyle geceye damga vurdu.

1
ATV'de uzun yıllardır yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' her hafta olduğu gibi bu hafta Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla izleyicilerin karşısına çıktı.
2
Geceye ilkokulu 11 senede bitirdiğini söyleyen Adanalı Ozan Dertlipolat isimli bir yarışmacı yöresel kıyafetleri ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

3
Yarışmacı Dertlipolat, "Futbolda, 2008'de Avrupa şampiyonu, 2010'da dünya şampiyonu ve 2012'de tekrar Avrupa şampiyonu olan, hangi ülkenin A milli takımıdır?" sorusuna verdiği cevapla da gündem oldu.
4
Dertlipolat, soruyu görünce "Joker hakkımız bitti... Ben çekileyim o zaman, futbolla hiç alakam yok" diyerek yarışmadan çekilmek istediğini belirtti.
5
İlginç tarzıyla ve konuşmasıyla 'Kim Milyoner İster'in 941'inci bölümüne damga vuran Adanalı Ozan Dertlipolat, yarışmaya 7,500 tl kazanarak veda etti.
6

Son Dakika İzleyiciler ekrana kilitlendi! Adanalı Dertlipolat, Milyoner'e damga vurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement