Son Dakika Haberleri: Ünlü Aktör Kilolarıyla Çok Konuşulan Eşini Öpücüğe Boğdu

Ünlü Aktör Kilolarıyla Çok Konuşulan Eşini Öpücüğe Boğdu

2 yıl önce

Bir dönemin efsane filmi 'James Bond'un yıldızı Pierce Brosnan'ın fazlalıklarıyla olay olan eşine tutku dolu aşkı hayran bıraktı.

1
Bir dönem James Bond filmlerinin yıldızı olan Pierce Brosnan ile eşi Keely Shaye Smith, Hawai'de objektiflere takıldı.
2
Brosnan'ın 64'üncü doğum gününü kutlamak için tatile çıkan çift, plajda yine aşk dolu görüntüler sergiledi.
3
4
Önce denize girip uzun uzun yüzen çift daha sonra kumsalda yürüyüş yaptı. Brosnan bir ara kendisine doğru yürüyen karısını bekleyip dudaklarına tutkulu bir öpücük kondurdu.
5
İlk karısı Cassandra Harris'i kanser nedeniyle kaybeden Pierce Brosnan onun ölümünden 10 yıl sonra hayatını oyuncu Keely Shaye Smith ile birleştirdi. Smith, gazeteci, yazar ve TV programcısı olarak tanınıyor. 2001 yılında evlenen çiftin Dylan Thomas ve Paris Beckett adında iki tane oğlu bulunuyor.
6
Evlendikten sonra kariyerini bir yana bırakan Keely Shaye Smith, bahçecilik ile ilgili kitaplar yazdı.

Pierce Brosnan ve karısı Keely Shaye Smith, Hollywood'un en mutlu ve örnek çiftlerinden biri olarak gösteriliyor.
7
8
9
10
Çift tatildeki görüntüleriyle, Keely'nin ünlü aktörden yaşlı durduğu ve kilolu olduğu eleştirilerine kapak olurcasına cevap verdi.
11Diğer Galeriler

Yırtık Pantolonla Bilinçsizce Güneşin Altına Geçerek Amele Yanığına Maruz Kalan 10 Kişi 70 Yıldır Abisinin Mezarını Ziyarete Gelen Gizemli Kişinin Kim Olduğunu Öğrenince Şaştı Kaldı Kraliyet ailesi, Meghan Markle ve Prens Harry'nin Düğününden Çok Özel Fotoğraflar Paylaştı Çarli Dizisinin Yıldızı Cilvenaz'ın Şimdiki Mesleği Şoke Ediyor