Jennifer Aniston Sırlarını Açıkladı - Son Dakika

Jennifer Aniston Sırlarını Açıkladı

13.03.2012 11:20

1
MEN'S Health adlı erkek dergisi tarafından ‘tüm zamanların en seksi kadını' seçilen Jennifer Aniston, güzellik sırlarını açıkladı.
2
Görüntüsüyle yıllara meydan okuyan 42 yaşındaki oyuncu, cildinin gençliğini güneşten korumaya borçlu olduğunu söyledi ve ekledi:
3
“Eskiden güneşlenmeye bayılırdım. Ancak birkaç yıl önce cildimde kahverengi güneş lekeleri belirmeye başladı."
4
"O günden beri güneşe çıkmadan önce mutlaka 60 faktörlü koruyucu krem sürüyorum."
5
"Güneşlenmek yerine otobronzan kullanmayı tercih ediyorum.”
6
Bir dönem estetiğe çok sıcak baktığını özellikle de botoksun hayatı kolaylaştırdığına inandığını itiraf eden Aniston, “Geçmişte ben de botoksu denedim ama çok pişman oldum."
7
"Artık bu tür işlemlerden uzak duruyorum” dedi.
8
Güzel oyuncu, vücudunun formunu ise genetik özelliklerine ve düzenli olarak spor yapmasına borçlu olduğunu dile getirdi.
9
Günlük hayatta makyaj yapmaktan hiç hoşlanmadığını belirten Aniston, özellikle rimel sürmekten nefret ettiğini söyledi.
10
Sevgilisi Justin Theroux'nun makyajsız halini daha çok beğendiğini belirten Aniston, “Erkeklerin büyük kısmı için en seksi şey doğal güzellik” dedi.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika Jennifer Aniston Sırlarını Açıkladı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular