Son Dakika Haberleri: Jennifer Lopez 14 Yıl Sonra Aynı Kostümü Giydi

Jennifer Lopez 14 Yıl Sonra Aynı Kostümü Giydi

6 yıl önce

1
Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 14 yıl aradan sonra neredeyse aynı olan bir kostüm giydi.

2
Jennifer Lopez geçtiğimiz günlerde büyüdüğü yer olan Bronx'ta bir konser verdi.

3
Dünyanın en ünlü şarkıcılarından Jennifer Lopez, Bronx konserinde, 2000 yılındaki Grammy ödül töreninde giydiği ve aylarca konuşulan yeşil Versace elbisesinin neredeyse aynısı olan bir kıyafet giydi.

4
Lopez bundan 14 yıl önce henüz müzik dünyasında adını yeni yeni duyururken ve rapçi P. Diddy ile beraberken, Grammy Ödül töreninde unutulmaz zümrüt yeşili Versace marka bir elbise giymişti.

5
Cüretkar göğüs dekoltesine rağmen oldukça sofistike bulunan kıyafet, Mariyln Monroe'nun beyaz elbisesi gibi tasarımların da arasında olduğu ‘tüm zamanların en efsane kıyafetleri' içinde yerini aldı.

6
İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre son günlerde sevgilisi Casper Smart hakkında çıkan dedikodular nedeniyle zor günler yaşayan Lopez, memleketi Bronx'ta verdiği konserde giydiği kıyafeti ile o günleri hatırlattı.

7
Ünlü şarkıcının genç sevgilisi Casper Smart'ın transseksüel Sofie Vissa ile Instagram üzerinde müstehcen mesajlar paylaştığı iddia ediliyor.

8
İşte seksi şarkıcının fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 06.06.2014 08:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!