Jennifer Lopez 14 Yıl Sonra Aynı Kostümü Giydi - Son Dakika

Jennifer Lopez 14 Yıl Sonra Aynı Kostümü Giydi

06.06.2014 08:02

1
Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, 14 yıl aradan sonra neredeyse aynı olan bir kostüm giydi.

2
Jennifer Lopez geçtiğimiz günlerde büyüdüğü yer olan Bronx'ta bir konser verdi.

3
Dünyanın en ünlü şarkıcılarından Jennifer Lopez, Bronx konserinde, 2000 yılındaki Grammy ödül töreninde giydiği ve aylarca konuşulan yeşil Versace elbisesinin neredeyse aynısı olan bir kıyafet giydi.

4
Lopez bundan 14 yıl önce henüz müzik dünyasında adını yeni yeni duyururken ve rapçi P. Diddy ile beraberken, Grammy Ödül töreninde unutulmaz zümrüt yeşili Versace marka bir elbise giymişti.

5
Cüretkar göğüs dekoltesine rağmen oldukça sofistike bulunan kıyafet, Mariyln Monroe'nun beyaz elbisesi gibi tasarımların da arasında olduğu ‘tüm zamanların en efsane kıyafetleri' içinde yerini aldı.

6
İngiliz basınından Daily Mail'in haberine göre son günlerde sevgilisi Casper Smart hakkında çıkan dedikodular nedeniyle zor günler yaşayan Lopez, memleketi Bronx'ta verdiği konserde giydiği kıyafeti ile o günleri hatırlattı.

7
Ünlü şarkıcının genç sevgilisi Casper Smart'ın transseksüel Sofie Vissa ile Instagram üzerinde müstehcen mesajlar paylaştığı iddia ediliyor.

8
İşte seksi şarkıcının fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Jennifer Lopez 14 Yıl Sonra Aynı Kostümü Giydi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı