Jennifer Lopez 19 sene sonra aynı elbiseyi giydi, güzelliğiyle mest etti - Son Dakika

Jennifer Lopez 19 sene sonra aynı elbiseyi giydi, güzelliğiyle mest etti

21.09.2019 15:44

Ünlü yıldız Jennifer Lopez, 19 sene önce Grammy ödüllerinde giydiği ikonik yeşil elbisesini tekrar giydi ve Versace podyumunun tozunu attırdı.

1
Jennifer Lopez, 2000 yılında katıldığı Grammy töreninde giydiği ve tarihe geçen ikonik yeşil elbisenin bir benzerini tanıttı.
2
50 yaşındaki güzel yıldız, gösteri dünyasının "ikonik elbiselerinden biri" olarak tarihe geçen yeşil elbiseyi anımsatan kıyafetle podyumda yürümesi, seyircileri resmen çılgına çevirdi.
3
Podyumda salına salına yürüyen güzel yıldızın, yaş aldıkça daha da efsaneleştiği kanıtlandı.
4
Kimse Jennifer'dan gözlerini alamadı..
5
50 yaşındaki Lopez'in konuk model olarak yer aldığı defilede, Kendalll Jenner, Kaia Gerber, Irina Shayk, Bella Hadid ve Gigi Hadid de podyuma çıktı.
6
Daha sonra podyuma çıkan Donatella Versace de Lopez ile birlikte seyircilere selam verdi.
7
8

Son Dakika Jennifer Lopez 19 sene sonra aynı elbiseyi giydi, güzelliğiyle mest etti - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı Osmanlı ve Selçuklu'nun bölgedeki tek eseri! Van Gölü, bağrındaki hazineyi ortaya çıkardı