Jennifer Lopez'in estetiksiz hali görenleri şoke etti! Tanınmaz halde - Son Dakika

Jennifer Lopez'in estetiksiz hali görenleri şoke etti! Tanınmaz halde

25.07.2019 09:24

Milyonlarca hayranı olan alımlı yıldızlar, bu zamana kadar tek bir kez bile bıçak altına yatmamış olsaydı, nasıl görünürlerdi dersiniz? Hazır olun, ekranlarda bayıla bayıla izlediğimiz güzeller güzeli yıldızların estetiksiz halleri karşısında küçük dilinizi yutacaksınız!

1
Jennifer Lopez/ 50
Jennifer Lopez/ 50
İngiliz cerrah Julian De Silva, başta Jennifer Lopez olmak üzere güzelliğiyle büyüleyen dünyaca ünlü yıldızların fotoğraflarını, ''Future Face'' programıyla analiz ederek ortaya çarpıcı sonuçlar koydu. Özellikle geçtiğimiz Çarşamba 50 yaşına giren Jennifer Lopez'in estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi. Lopez'in çöken göz kapakları, yanakları ve genişleyen burnu, estetiğin gücünü bir kez daha ortaya koydu.
2
Jennifer Aniston/ 50
Jennifer Aniston/ 50
3
Renee Zellweger/ 50
Renee Zellweger/ 50
4
Nicole Kidman/ 52
Nicole Kidman/ 52
5
Catherine Zeta Jones/ 49
Catherine Zeta Jones/ 49
6
Tess Daly/ 50
Tess Daly/ 50

Son Dakika Jennifer Lopez'in estetiksiz hali görenleri şoke etti! Tanınmaz halde - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sebebi incir çekirdeğini doldurmaz! Vicdansız adam cadde ortasında karısını döverek öldürdü Disney'in geliştirdiği yeni nesil robot bakışlarıyla ürkütüyor Dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho Kuran'dan ayet paylaşarak İzmir'e bağış yapacağını duyurdu Hatay'da hayret verici manzara! Orman küle dönerken yangının ortasında sapasağlam kaldı Bursa'nın 166 yıllık devi depreme dayanamadı! Çıtırtı seslerinin ardından gövdesi ikiye ayrıldı