Son Dakika Haberleri: Jennifer Lopez'in estetiksiz hali görenleri şoke etti! Tanınmaz halde

Jennifer Lopez'in estetiksiz hali görenleri şoke etti! Tanınmaz halde

4 ay önce

Milyonlarca hayranı olan alımlı yıldızlar, bu zamana kadar tek bir kez bile bıçak altına yatmamış olsaydı, nasıl görünürlerdi dersiniz? Hazır olun, ekranlarda bayıla bayıla izlediğimiz güzeller güzeli yıldızların estetiksiz halleri karşısında küçük dilinizi yutacaksınız!

1
Jennifer Lopez/ 50
Jennifer Lopez/ 50
İngiliz cerrah Julian De Silva, başta Jennifer Lopez olmak üzere güzelliğiyle büyüleyen dünyaca ünlü yıldızların fotoğraflarını, ''Future Face'' programıyla analiz ederek ortaya çarpıcı sonuçlar koydu. Özellikle geçtiğimiz Çarşamba 50 yaşına giren Jennifer Lopez'in estetiksiz hali görenleri şaşkına çevirdi. Lopez'in çöken göz kapakları, yanakları ve genişleyen burnu, estetiğin gücünü bir kez daha ortaya koydu.
2
Jennifer Aniston/ 50
Jennifer Aniston/ 50
3
Renee Zellweger/ 50
Renee Zellweger/ 50
4
Nicole Kidman/ 52
Nicole Kidman/ 52
5
Catherine Zeta Jones/ 49
Catherine Zeta Jones/ 49
6
Tess Daly/ 50
Tess Daly/ 50Haber Yayın Tarihi: 25.07.2019 09:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi