Son Dakika Haberleri: Jennifer Lopez'in Çok Konuşulan Grammy Kostümü, Türk İşi Çıktı!

Jennifer Lopez'in Çok Konuşulan Grammy Kostümü, Türk İşi Çıktı!

5 gün önce

Dünyanın en prestijli müzik ödülü olan Grammy Ödülleri, önceki gece Los Angeles'ta Alicia Keys'in sunumuyla sahiplerini buldu. Sahne şovu ve dikkat çeken stiliyle izleyenleri büyüleyen dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, gecede giymek için Türk bir modacının tasarımını tercih etti.

1
İki yıldız da sahnede fırtınalar estirdi
İki yıldız da sahnede fırtınalar estirdi
Önceki gece 61.si düzenlenen Grammy müzik ödüllerinde, Jennifer Lopez ve Lady Gaga sahne şovlarıyla, geceye damga vurdu.
2
Jennifer Lopez, kostümünü özenle seçti
Jennifer Lopez, kostümünü özenle seçti
Enerjik tavırları ve cesur danslarıyla, izleyenleri kendine hayran bırakan Lopez, ödül gecesinde giymek için özel bir kostüm seçti.
3
Grammy kostümü Türk modacının çıktı
Grammy kostümü Türk modacının çıktı
Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi bulunan güzel yıldız, sahneye Türk modacı Nedret Taciroğlu'nun tasarladığı bir kostümle çıktı.
4
Necdet Taciroğlu koleksiyonu
Necdet Taciroğlu koleksiyonu
Lopez'in, içindeyken sevenlerini büyülediği kostümün, Nedret Taciroğlu'nun 1980'de kurduğu NEDO markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonuna ait olduğu ortaya çıktı.
5
Tasarımı zaman aldı
Tasarımı zaman aldı
Taciroğlu'nun, pudra renk dantel üzerine otriş ve kristal taş detayları işlediği kostüm, 3 haftada tasarlandı.
6
''Sahnede izlerken gördük!''
Sahnede izlerken gördük!
Türk tasarımcı Necdet Taciroğlu'nun kızı da kendisi gibi tasarımcı. Babasıyla beraber çalışan Yasemin Taciroğlu, ''Jennifer Lopez elbiseyi katalogdan görüp beğenmiş. Bizi tercih ettiğini ödül törenini izlerken gördük, çok sevindik.'' sözleriyle memnuniyetini dile getirdi.
7
''Siparis rekoru kırıyor!''
Siparis rekoru kırıyor!
Yasemin Taciroğlu açıklamalarına şu sözlerle devam etti: Kostüm 36 beden. Enfes taşımış. İki hafta önce de Lady Gaga, Las Vegas'taki 'Jazz ve Piano' konserinde bize ait bir elbiseyi giydi. Şu an iki kıyafet de sipariş rekoru kırıyor.
8
Dikkat çekici bulundu
Dikkat çekici bulundu
Birçok modacı, Jennifer Lopez'in stilini 'dikkat çekici' olarak yorumladı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (2)


Diğer Galeriler

Dünyaca Ünlü Yıldızlar, Cinsel İlişki Fantezilerini Paylaştı! Dünyanın En Güvenli Araçları Açıklandı! İşte, Zırh Kadar Sağlam Otomobil Modelleri Kendall jenner, Cesur Kıyafet Tercihiyle Yine Çok Şaşırttı! Dünyaca Ünlü Rock Grubu Açıkladı: Orhan Gencebay'ı Örnek Alıyoruz! İngiltere'deki Sevgililer Günü Kutlamalarında, Eğlencenin Dozu Fena Kaçtı!