Son Dakika Haberleri: Jennifer Lopez İstanbul'u Büyüledi

Jennifer Lopez İstanbul'u Büyüledi

8 yıl önce

1
Jennifer Lopez, dünya turnesi kapsamında geldiği İstanbul'da ilk konserini verdi. Ataköy'deki Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu'ndaki konser İstanbulluları büyüledi.

2
Ünlü popstar, mayıs ayında Panama'da başlayan, Güney Amerika, Kuzey Amerika ve bu ay da Avrupa şehirlerinde devam eden ''Dance Again'' turnesi kapsamında, İstanbul'daki ilk konserini Ataköy'deki Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonu'nda verdi. Konser mekanına ikizleriyle gelen Lopez, biletleri günler öncesinden biten konserinde yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.
3
Lazer ve ışık gösterileriyle zenginleştirilen görkemli sahne şovları, kostümleri, dansları ve şarkılarıyla İstanbullular'dan büyük ilgi gören ünlü şarkıcı, konserinde dünya listelerinde uzun süre ilk sırada kalan ''On The Floor'' şarkısının yer aldığı ''Love'' albümünün yanı sıra, sevilen parçalarını da seslendirdi.
4
Turne kapsamında İstanbul'da tek konser vermeyi planlayan ve yoğun talep üzerine konser sayısını 3'e çıkaran Jennifer Lopez, 16 ve 17 Kasım'da da Ataşehir'deki Ülker Sports Arena'da sevenleriyle buluşacak. Lopez, böylece ilk kez bir turne kapsamında bir şehirde 3 konser birden vermiş olacak.
5
Müzik kariyeri boyunca 7 albüm çıkaran Jennifer Lopez'in albüm satışları, 1999 yılındaki parlak çıkışından bu yana dünya çapında 55 milyona ulaştı.
6
2001 yılında rol aldığı ''The Wedding Planner'' filmi ile büyük bir başarı elde eden popstar, aynı yıl ''J. Lo'' albümüyle ''Billboard Top 200'' listesinde ilk sıraya yerleşmişti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26Haber Yayın Tarihi: 15.11.2012 07:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular