Jennifer Lopez "Uyuşturucu Tanrıçası" Olacak - Son Dakika

Jennifer Lopez "Uyuşturucu Tanrıçası" Olacak

1
Jennifer Lopez, “Uyuşturucu Tanrıçası” lakabıyla anılan, Kolombiyalı uyuşturucu kraliçesi Griselda Blanco'nun hayatını anlatan HBO yapımında başrol alacak.

2
HBO İLE GELİYOR
HBO İLE GELİYOR
En son The Boy Next Door filminde (Komşu Çocuk) Claire Peterson'ı canlandıran Latin asıllı ABD'li şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, yeni bir HBO yapımıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

3
GRISELDA BLANCO'YU OYNAYACAK
GRISELDA BLANCOYU OYNAYACAK
Lopez, 70 ve 80'li yıllarda Kolombiya'da uyuşturucu kartelleri arasında "Uyuşturucu Tanrıçası" olarak bilinen Griselda Blanco'nun yaşamını HBO'nun yeni filminde canlandırıcak.

4
ESCOBAR'DAN ÖNCE POPÜLERDİ
ESCOBARDAN ÖNCE POPÜLERDİ
Pablo Escobar öncesi dönemin en popüler uyuşturucu karteli liderlerinden biri olan Blanco, 3 Eylül 2012'de otomobiyle seyahat halindeyken motosikletli biri tarafından başından vurulmuş ve hayatını kaybetmişti.

5
"HAYATI İLGİMİ ÇEKTİ"
HAYATI İLGİMİ ÇEKTİ
Griselda'nın karmaşık hayatının uzun yıllardır ilgisini çektiğini söyleyen Lopez, projeden hayli umutlu.

6
'MÜKEMMEL OLACAK'
MÜKEMMEL OLACAK
Lopez, Griselda'nın hikayesini HBO'nun izleyiciyle buluşturmasına da dikkat çekerken, bu birlikteliğin ortaya mükemmel bir iş çıkartacağını düşünüyor.

7
YİNE UYUŞTURUCU KAÇAKÇISI
YİNE UYUŞTURUCU KAÇAKÇISI
HBO'nun bu adımının, rakibi Netflix'in, yine bir uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar'ın hayatını anlatan "Narcos"dan sonra gelmesi de gözlerden kaçmıyor.

8
HAMİLE OLDUĞU İDDİA EDİLDİ
HAMİLE OLDUĞU İDDİA EDİLDİ
Son olarak 5 yıldır birlikte olduğu Casper Smart'tan hamile olduğu iddia edilen Jennifer Lopez, İtalyan lüks ayakkabı markası Giuseppe Zanotti için hazırladığı ayakkabı ve aksesuar koleksiyonu fotoğraflarıyla gündemdeydi.

9
Griselda Blanco'yu canlandıracak 47 yaşındaki Lopez, My Little Girl ile başlayan oyunculuk kariyerinde 30'dan fazla filmde rol aldı. 1998'de rol aldığı Out of Sight filmiyle 1 milyon dolar üzerinde kazanan ilk Latin oyuncu ünvanının sahibi olan Lopez'in yeni dizisindeki performansı şimdiden merakla bekleniyor.

10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2016 14:32

Son Dakika Jennifer Lopez 'Uyuşturucu Tanrıçası' Olacak - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu Defne Samyeli bikinisinin üzerine giydiği file elbisesiyle büyülüyor Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için