Jessica Alba'nın Geçmişindeki Sırlar Deşifre Oldu - Son Dakika

Jessica Alba'nın Geçmişindeki Sırlar Deşifre Oldu

24.10.2018 16:50

Gençliğinde ABD'li oyuncu Jessica Alba birçok ilginç olay yaşamış ve bunların hepsini şimdiye kadar gizli tuttu. Şu anda evli ve 3 çocuk annesi olan Jessica Alba'nın 15 yaşında kaçırılıp arabanın bagajında bulunması gibi hiç kimsenin bilmediği sırlarla dolu geçmişi yüzüne çıktı.

1
İşte ABD'li oyuncu Jessica Alba'nın geçmişinden dökülen o sırlar...
2
Hollywood'un ünlü oyuncuları arasına giren Jessica Alba, aradan geçen yıllara rağmen 15 yaşındayken başına gelen kaçırılma olayı hakkında konuşmaktan hala daha hoşlanmıyor.
3
The Sun gazetesinde yer alan habere göre Alba, 1996 yılında henüz 15 yaşındayken tanınmasını sağlayan Flipper dizisinin çekimlerindeyken kaçırıldı ve 14 saat boyunca rehin tutuldu.
4
Telefon şakası zannettiği tuhaf telefon aramalarının ardından kaçırılan Alba, elleri ve gözleri bağlı bir şekilde bir otomobilin bagajına bindirildi.
5
Otomobil bagajında kolları, bacakları ve ağzı bağlı olarak tutulan Alba kendisini kaçıranlar hakkında yeterli açıklama yapamadığı için olay uzun bir soruşturmanın ardından, polis merkezinin tozlu raflarında çözülememiş dosyalar arasında yerini aldı.
6
Ancak bu kaçırılma oyuncu için çocukluğunun en travmatik olayı değildi.
7
Hayatında hep iniş çıkışlar olan oyuncu, akciğerlerindeki sorunlar yüzünden çocukluk ve gençlik yıllarının büyük bölümünü astım ve zatürre gibi sorunlarıyla birlikte hiperaktivite ve takıntı rahatsızlığıyla boğuşarak geçirdi.
8
Alba, kendisinden büyük erkeklerin sık sık tacizine de uğradı. Özellikle de ibadet için gittiği kiliselerde. Alba, o dönemi "Benden büyük erkekler beni sürekli rahatsız ediyordu. Rahip de bana tahrik edici giyindiğim için bunların başıma geldiğini söylüyordu. Ama aslında ben öyle giyinmiyordum" diye anlattı
9
"Karşı cins tarafından beğenilmeyi kendi suçum olarak algılamaya başladım. O dönemde bedenimden ve kadınlığımdan utanıyordum'' diyen Alba, Dark Angel dizisindeki rol arkadaşı Michael Weatherly ile aşk yaşamaya başladı. O sırada 18 yaşında olan Alba kendisinden 12 yaş büyük rol arkadaşından evlenme teklifi aldı. Ancak çift 2003 yılında ayrıldı.
10
Alba o dönemde sevgilisiyle yaşadıklarını da şöyle anlattı: "O sırada ben bakireydim. Birlikte olacağım ilk kişiye aşık olmam gerektiğine inanıyordum."

11
Evlenmeden kimseyle birlikte olmaması gerektiğine inanandığını söyleyen Alba, bekaret yeminini kendisinden büyük sevgilisiyle bozduğunu anlattı.
12
Alba, Fantastic Four filminin setinde tanıştığı şimdiki eşi olan yapımcı Cash Warren'la yaşadığının da ilk bakışta aşk olduğunu anlatıyor. Çift, bir süre flört ettikten sonra ayrıldı. Ancak daha sonra barışıp evlendiler. Şimdi iki kız biri erkek üç çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürüyorlar.

Son Dakika Jessica Alba'nın Geçmişindeki Sırlar Deşifre Oldu - Son Dakika


YORUMLAR
500
18:18
Advertisement