Son Dakika Haberleri: Jimmy Choo 2014 İlkbahar Gelin Koleksiyonu

Jimmy Choo 2014 İlkbahar Gelin Koleksiyonu

6 yıl önce

1
Jimmy Choo önümüzdeki aylarda evlenmeyi planlayan gelin adayları için muhteşem bir koleksiyon hazırladı. Taş ve dantel detayların ağırlıklı olduğu Jimmy Choo 2014 İlkbahar Gelin Koleksiyonu'na ait bütün detaylar foto-galerimizde.

2
Feminen ayakkabı tasarımlarıyla en çok tercih edilen markalardan biri olan Jimmy Choo, 2014 İlkbahar Gelin Koleksiyonu'yla bizi kendine hayran bıraktı. Markanın artistik direktörü Sandra Choi'nin önderliğinde hazırlanan gelin ayakkabıları zarif silüetleriyle büyülüyor. Choi'nin yeni sezon gelin ayakkabıları için markanın en sevilen modellerini (Lance modeli gibi) detaylarla yeniden yorumladığını görüyoruz. Düğünde ayakkabınızla da dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, öncelikle bu koleksiyonu incelemenizi öneririz.

3
Stiletto'lara eklediği taşlarla modern ve iddialı olmayı sevenlere hitap eden tasarımcı romantik gelinler içinse dantel detaylarla süslenmiş tasarımlar hazırladı. Sezonun en sevilen modellerini dore, gümüş ve beyaz renklerle yeniden tasarlayan Sandra Choi, Jimmy Choo tutkunu kadınlara düğün günleri için de farklı alternatifler sunuyor böylece.

4
Stiletto'ların ve bilekten bağlı yüksek puntolu ayakkabıların ön plana çıktığı koleksiyonda, fiyatlar 635 ila 2000 Euro arasında değişiyor.

5
İşte çok beğenilen gelin ayakkabısı modelleri.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 17.05.2014 02:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ağızları açık bırakan olay! Yıllardır aradığı ablası kapı komşusu çıktı Bu adada sadece 9 kişi yaşıyor! Bakın nasıl geçiniyorlar 'Uyuyan Güzel' masalı gerçek oldu! 20 yaşındaki genç kız 8 ay boyunca aralıksız uyudu Hande Erçel'in hamile ablasıyla verdiği pozlar Instagram'ı yıktı geçti! Güzel fenomene şok! Zamanında verdiği çıplak pozlar +18 sitelere düştü