Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Johnny Depp'i Görenler Tanıyamıyor!

Ünlü Oyuncu Johnny Depp'i Görenler Tanıyamıyor!

29 gün önce

Ünlü oyuncu Johnny Depp, önceki akşam son filminin galasına katıldı. Ünlü oyuncuyu görenler gözlerine inanamazken 'Johnny çöktü' yorumları yapıldı. Johhny Depp'in son yıllarda yaşadıkları ünlü oyuncunun çökmesinin nedeni olarak görülüyor.

1
Karayip Korsanları serisinde canlandırdığı Jack Sparrow karakteri ile hafızalara kazınan ABD'li ünlü oyuncu Johnny Deep büyük bir değişim geçiriyor.
2
Depp, önceki akşam yer aldığı Fantastik Canavarlar: Grindewald'un Suçları (Fantastic Beasts The Crimes Of Grindelwald) adlı filmin Londra'daki galasına katıldı.
3
55 yaşındaki Depp'in galadaki halini gören bazı hayranları ünlü oyuncuyu tanımakta zorluk çekti.
4
Magazin kulislerinde Depp'in eski sevgilisi Vanessa Paradis ile ayrdıldıktan sonra adeta çöktüğü konuşuluyor.
5
Johnny Depp, Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis ile uzun bir birliktelik yaşamış, iki çocuk sahibi olmuştu. Hatta sevgilisi için Fransa'ya yerleşen Depp, daha sonra 'The Rum Diary' filmindeki rol arkadaşı Amber Heard uğruna sevgilisini terk etmişti.
6
Johnny Depp ve Amber Heard çifti 2012'de 'The Rum Diary' filminin setinde tanıştıktan kısa bir süre sonra birlikte olmaya başladı. Ancak ikilinin mutluluğu kısa sürdü. Amber Heard, Johnny Depp'i Fransa Başbakanı'nın kızı ile birlikte olmak için terk etti.
7
2013'te Heard, eski Fransa Başbakanlarından Dominique de Villepin'in kızı manken Madie de Villepin için Depp ile yollarını ayırdı. Depp'e geri döndükten sonra ikili apar topar evlendi.
8
Ancak bu evlilik de uzun sürmedi ve çift olaylı bir şekilde boşandı. Amber Heard, Johhny Depp'in annesi öldükten 2 gün sonra boşanma davası açtığı için tepki çekmiş ardından Depp'den şiddet gördüğünü açıklamış ve basına görüntüler servis etmişti.
9
Mahkeme Johnny Depp'in Amber Heard'e 7 Milyon dolar tazminat vermesini kararlaştırdı. Amber nafakayı hayır kurumlarına bağışlayacağını açıklayınca Johnny nafakayı direk Amber'ın adına hayır kurumlarına bağışladı. Hatta bu yüzden Amber, Johnny'den bir 7 Milyon dolar daha talep etti. Ancak talebi mahkemeden geri çevrildi. İkilinin yolları ayrıldıktan sonra Amber, bir süre Elon Musk ile birlikte olmuştu.
10
Johhny Depp tüm bu olaylar karşısında sessiz kalırken, yaşadıkları adeta yüzünden okunuyor.
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Netflix'in İlk Orjinal Türk Dizisi Muhafız'ın Başrolünde Bakın Kimler Oynuyor Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor! Milyarder Ailelerin Çocukları 5 gün 5 Gece Süren Düğünle Evlendi! Bedeli: 100 Milyon Dolar Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler İki Ülkenin Sınır Çizgisi Bu Otelin Ortasından Geçiyor! İşte En İlginç Sınır Noktaları!