Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Johnny Depp'i Görenler Tanıyamıyor!

Ünlü Oyuncu Johnny Depp'i Görenler Tanıyamıyor!

5 ay önce

Ünlü oyuncu Johnny Depp, önceki akşam son filminin galasına katıldı. Ünlü oyuncuyu görenler gözlerine inanamazken 'Johnny çöktü' yorumları yapıldı. Johhny Depp'in son yıllarda yaşadıkları ünlü oyuncunun çökmesinin nedeni olarak görülüyor.

1
Karayip Korsanları serisinde canlandırdığı Jack Sparrow karakteri ile hafızalara kazınan ABD'li ünlü oyuncu Johnny Deep büyük bir değişim geçiriyor.
2
Depp, önceki akşam yer aldığı Fantastik Canavarlar: Grindewald'un Suçları (Fantastic Beasts The Crimes Of Grindelwald) adlı filmin Londra'daki galasına katıldı.
3
55 yaşındaki Depp'in galadaki halini gören bazı hayranları ünlü oyuncuyu tanımakta zorluk çekti.
4
Magazin kulislerinde Depp'in eski sevgilisi Vanessa Paradis ile ayrdıldıktan sonra adeta çöktüğü konuşuluyor.
5
Johnny Depp, Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis ile uzun bir birliktelik yaşamış, iki çocuk sahibi olmuştu. Hatta sevgilisi için Fransa'ya yerleşen Depp, daha sonra 'The Rum Diary' filmindeki rol arkadaşı Amber Heard uğruna sevgilisini terk etmişti.
6
Johnny Depp ve Amber Heard çifti 2012'de 'The Rum Diary' filminin setinde tanıştıktan kısa bir süre sonra birlikte olmaya başladı. Ancak ikilinin mutluluğu kısa sürdü. Amber Heard, Johnny Depp'i Fransa Başbakanı'nın kızı ile birlikte olmak için terk etti.
7
2013'te Heard, eski Fransa Başbakanlarından Dominique de Villepin'in kızı manken Madie de Villepin için Depp ile yollarını ayırdı. Depp'e geri döndükten sonra ikili apar topar evlendi.
8
Ancak bu evlilik de uzun sürmedi ve çift olaylı bir şekilde boşandı. Amber Heard, Johhny Depp'in annesi öldükten 2 gün sonra boşanma davası açtığı için tepki çekmiş ardından Depp'den şiddet gördüğünü açıklamış ve basına görüntüler servis etmişti.
9
Mahkeme Johnny Depp'in Amber Heard'e 7 Milyon dolar tazminat vermesini kararlaştırdı. Amber nafakayı hayır kurumlarına bağışlayacağını açıklayınca Johnny nafakayı direk Amber'ın adına hayır kurumlarına bağışladı. Hatta bu yüzden Amber, Johnny'den bir 7 Milyon dolar daha talep etti. Ancak talebi mahkemeden geri çevrildi. İkilinin yolları ayrıldıktan sonra Amber, bir süre Elon Musk ile birlikte olmuştu.
10
Johhny Depp tüm bu olaylar karşısında sessiz kalırken, yaşadıkları adeta yüzünden okunuyor.
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En Büyük Dinozor Fosili Bulundu! Fotoğraftaki İsmin Kim Olduğunu Öğrenen Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Çocukluk Halleri Ali Atay'ın Hazal Kaya'dan Önce Yaptığı Evliliği Biliyor muydunuz? Bikinili Kadının Videosuna Sızan Adam, Sosyal Medyada Olay Oldu! 4 Yıldır Beklenen Müthiş Stat Açıldı! Futbol Tarihinde Bir İlke İmza Attı