Justin Bieber ABD'den Sınır Dışı Ediliyor - Son Dakika

Justin Bieber ABD'den Sınır Dışı Ediliyor

1
Kanadalı şarkıcı Justin Bieber popülerliğini yavaş yavaş kaybediyor. Beyaz Saray'ın internet sitesinde, 275 bin ABD vatandaşının Bieber'ın sınır dışı edilmesini istediği dilekçe yayınlandı.

2
20 yaşındaki Justin Bieber, zor günler yaşıyor. Mayıs ayında Kanadalı bir şoföre saldırdığı iddiasıyla mahkemeye çıkacak olan şarkıcı, ülkesindeki Juno Ödülleri töreninde de izleyiciler tarafından yuhalanmıştı.

3
Şimdi de Beyaz Saray'ın internet sitesinde pop şarkıcısının ABD'den sınır dışı edilmesini talep eden bir dilekçe yayınlandı.

4
Şu ana dek dilekçeye 275 bin ABD vatandaşı imza attı. 100 bin imzalık eşik çoktan aşılmış olduğu için Başkan Barack Obama'nın konuyu ele alması gerekiyor. Ancak Beyaz Saray'dan konuya ilişkin açıklama gelmedi.

5
Bieber ise son olarak geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabından yayınladığı bu fotoğrafla çok konuşulmuştu.

6
Bieber, "Ben biseksüelim, kimin ne düşündüğü umrumda değil." yazdığı mesajını yarım saat sonra kaldırmıştı.

7
İşte Kanadalı yıldızın görüntüleri...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 20.04.2014 08:03

Son Dakika Justin Bieber ABD'den Sınır Dışı Ediliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor