Justin Bieber, eşinin banyo fotoğraflarını paylaştı - Son Dakika

Justin Bieber, eşinin banyo fotoğraflarını paylaştı

12.04.2020 16:58

Ölümcül salgın sebebiyle evde kendisini karantinaya alan Hailey Baldwin eşi Justin Bieber'a küvette cesur pozlar verdi. Justin Bieber pozları, 132 milyon takipçi olan Instagram hesabından paylaştı.

1
Karantina sürecinde evde kal çağrılarına uyan dünyaca ünlü çift Justin Bieber eşi Hailey Baldwin'den olay karantina paylaşım geldi.
2
Karantina sürecinde lüks evinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle bazı takipçileri tarafından eleştirilen Justin Bieber, şimdi de eşinin bir dizi fotoğrafına sosyal medya sayfasında yer verdi.
3
Yıdız şarkıcı Justin Bieber ile model eşi Hailey Baldwin Bieber, karantina nedeniyle uzun süredir evlerinden dışarı çıkmadı. Ünlü çift birlikte vakit geçirmek için de çeşitli yöntemlere başvuruyor. Bunlardan biri de bol bol fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşmak.
4
Son olarak Justin Bieber, eşi Hailey'nin fotoğrafını çekip sosyal medya sayfasında yer verdi.

5
Baldwin, Bieber için lüks evlerinin malikanesindeki küvete girip poz verdi.
6
Bieber'ın 132 milyon takipçisi de bu pozlara yorum ve beğeni yağdırdı. Bieber'ın karantina sürecindeki paylaşımları bazı takipçileri tarafından eleştirilmişti. Bieber'ın bu paylaşımlarının lüks yaşamıyla övünmek anlamına geldiği ileri sürülmüştü.
7
Hailey Baldwin ile mutlu bir evlilik sürdüren 25 yaşındaki şarkıcı Justin Bieber, evliliği hakkında "Hailey'in evlilik teklifime 'Evet' demesi konusunda çok gergin değildim. Beni düşündüren; sadık kalıp, kalmayacağımdı" itirafında bulunmuştu.
8
9

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Justin Bieber, eşinin banyo fotoğraflarını paylaştı - Son Dakika


Advertisement