Juventus taraftarı model Maira Reginato, takımı şampiyon olursa soyunacağını duyurdu - Son Dakika

Juventus taraftarı model Maira Reginato, takımı şampiyon olursa soyunacağını duyurdu

14.06.2020 15:55

Juventus taraftarı olduğu bilinen ve modellik de yapan Maira Reginato, geçtiğimiz haftalarda İtalyan ekibinin logosunun olduğu mayosuyla fotoğraflarını paylaşmış ve büyük beğeni toplamıştı. Paylaşımlarıyla yürek hoplatan model, takımının şampiyon olması durumunda taraftara soyunacağı sözünü verdi.

1
İtalya Serie A liginin başlamasıyla sosyal medya fenomenleri ve modeller, taraftarları heyecanlandıran paylaşımlar yapmaya başladı.
2
Juventus taraftarı olduğu bilinen ve modellik de yapan Maira Reginato, geçtiğimiz haftalarda İtalyan ekibinin logosunun olduğu mayosuyla fotoğraflarını paylaşmış ve büyük beğeni toplamıştı.
3
Reginato, 20 Haziran'da başlayacak İtalya Serie A öncesi, hayranlarını heyecanlandıracak bir iddiada bulundu.
4
Başarılı model, Chelsea taraftarı olan Jessica Lopes'in geçtiğimiz günlerde söz verdiği gibi, Juventus'un şampiyon olması halinde soyunacağını duyurdu.
5
Reginato'nun bu iddiası, hem hayranları hem de Juventus taraftarları tarafından heyecanla karşılandı.

6
Reginato geçtiğimiz günlerde paylaştığı videoda sokağa iddialı mayokinisi ile çıkmış ve boş bir caddede köpeğini gezdirmişti.
7
Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Maira Reginato'nun Instagram'da 183 bin takipçisi bulunuyor.
8
9
10
11
12

Son Dakika Juventus taraftarı model Maira Reginato, takımı şampiyon olursa soyunacağını duyurdu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement