Son Dakika Haberleri: Kabinedeki Değişikliğe Kim Ne Dedi

Kabinedeki Değişikliğe Kim Ne Dedi

7 yıl önce

1
Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine revizyonu konusunda, 'her an her şey olabilir' diyerek bir duruş ortaya koyduğunu hatırlatarak, "Bugüne kadar görev yapan arkadaşlarımız, bundan sonra farklı görevler yapacaklardır. Bugün görevi yeni devralan arkadaşlarımız da bu görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışacaklardır" dedi.
2
Kabine revizyonunun hayırlı olmasını dileyen Hüseyin Çelik, "Kabine revizyonu hayırlı olsun. Nabi Avcı Bilge kişiliğiyle Eminim ki Milli Eğitime çok şey katacaktır. Muammer Güler, mülki idarenin üstadlarındandır. Herkes onu daha çok İstanbul valiliğindeki sevecenliği ve pratik çözümleri ile tanıdı. Ömer Çelik, Ak Parti programını yazdığımız ilk günlerinden beri kankam olan bir arkadaşımdır. Hem Ömerciğime hem Türkiye'ye hayırlı olsun" dedi.
3
Kabine'de yapılan revizyon hakkında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Kabine revizyonu hayırlı olsun" yorumunda bulundu.
4
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz,Bakanlar Kurulu'ndaki değişikliğin iyiye yorumlanması gerektiğini belirterek, "İyi olmuştur. Hayırlı olsun" dedi.
5
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu'nda yapılan değişiklikle ilgili, "Yeni görev alan arkadaşlarımızın da mutlaka başarılı olacağına inanıyorum. Kendilerini tebrik ediyorum" dedi.
6
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kendisinin de arasında bulunduğu kabinedeki 4 bakan değişikliğini resmi temaslarda bulunduğu Macaristan'da öğrendi. Bakan Akdağ, kararı saygıyla karşıladığını ifade etti.Haber Yayın Tarihi: 24.01.2013 08:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Bambaşka biri oldu