Kabinedeki Değişikliğe Kim Ne Dedi - Son Dakika

Kabinedeki Değişikliğe Kim Ne Dedi

24.01.2013 20:51

1
Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine revizyonu konusunda, 'her an her şey olabilir' diyerek bir duruş ortaya koyduğunu hatırlatarak, "Bugüne kadar görev yapan arkadaşlarımız, bundan sonra farklı görevler yapacaklardır. Bugün görevi yeni devralan arkadaşlarımız da bu görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışacaklardır" dedi.
2
Kabine revizyonunun hayırlı olmasını dileyen Hüseyin Çelik, "Kabine revizyonu hayırlı olsun. Nabi Avcı Bilge kişiliğiyle Eminim ki Milli Eğitime çok şey katacaktır. Muammer Güler, mülki idarenin üstadlarındandır. Herkes onu daha çok İstanbul valiliğindeki sevecenliği ve pratik çözümleri ile tanıdı. Ömer Çelik, Ak Parti programını yazdığımız ilk günlerinden beri kankam olan bir arkadaşımdır. Hem Ömerciğime hem Türkiye'ye hayırlı olsun" dedi.
3
Kabine'de yapılan revizyon hakkında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Kabine revizyonu hayırlı olsun" yorumunda bulundu.
4
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz,Bakanlar Kurulu'ndaki değişikliğin iyiye yorumlanması gerektiğini belirterek, "İyi olmuştur. Hayırlı olsun" dedi.
5
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu'nda yapılan değişiklikle ilgili, "Yeni görev alan arkadaşlarımızın da mutlaka başarılı olacağına inanıyorum. Kendilerini tebrik ediyorum" dedi.
6
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kendisinin de arasında bulunduğu kabinedeki 4 bakan değişikliğini resmi temaslarda bulunduğu Macaristan'da öğrendi. Bakan Akdağ, kararı saygıyla karşıladığını ifade etti.

Son Dakika Kabinedeki Değişikliğe Kim Ne Dedi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu