Son Dakika Haberleri: Kablo Kelepçeyi Kolayca Çıkarmanın Yolu

Kablo Kelepçeyi Kolayca Çıkarmanın Yolu

5 ay önce

Yahu nereden, kimin aklına geldi diyorsanız; Rus YouTuber Crazy Russian Hacker'ın efendim. Adamcağız düşünmüş ve hani olur da böyle bir durumla karşı karşıya kalırsınız diye çözümü bulmuş. Kablo kelepçeden kesici bir alete ihtiyaç duymadan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey: ayakkabı bağcıkları.

1
Plastik kablo kelepçeler nasıl açılır? Umarız bu bilgiyi kullanmak zorunda kalmazsınız ancak olur da bileğinize takılan plastik bir kablolu kelepçeden kurtulmak zorunda kalırsanız bunu çok basit bir yolunu gösterelim istedik. Üstelik bunun için ne bir bıçağa ne de kesici bir alete ihtiyacınız yok.
2
Crazy Russian Hacker'ın adlı bir YouTuber, plastik kablo kelepçelerin kolayca çıkarıbildiği bir yöntemi sosyal medya hesaplarından anlattı.
3
Burada ihtiyacınız olan tek şey bağcıklı ayakkabılar.
4
Öncelikle ayakkabılarınızın bağcıklarını sökün.
5
Bağcıklardan birini ayakkabının arkasına doğru çekin.
6
Ucunu kelepçenin içinden geçirin.
7
Ve diğer bağcığınızla sıkı sıkıya bağlayın.
8
Daha sonra ellerinizi çekerek bağcıkları gergin bir pozisyona getirin.
9
Ayaklarınızı aşağı yukarı hareket ettirerek bağcıkların kelepçeye kuvvetlice sürtünmesini sağlayın.
10
Kelepçe kopana kadar işleme devam edin.
11
İşte sonuç...

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tuvaleti Bu Halde Gören Kaçıyor! Gerçek Olduğuna İnanmak İstemeyeceğiniz 10 Tasarım Grinin Elli Tonu'nun Güzel Oyuncusundan Sevişme Sahnesi İtirafı: Pişman Değilim Kapıcılar Kralı'nın Albay Yöneticisi Zafer Bey'in Son Haline Bakın! iPhone X'da Silinen Fotoğrafı Geri Getirdi, 50 Bin Dolar Kazandı Uçağın Arkasına Geçen Çift Yaptıkları Hareketle Herkesi Şoke Etti!