Son Dakika Haberleri: Kablo Kelepçeyi Kolayca Çıkarmanın Yolu

Kablo Kelepçeyi Kolayca Çıkarmanın Yolu

8 gün önce

Yahu nereden, kimin aklına geldi diyorsanız; Rus YouTuber Crazy Russian Hacker'ın efendim. Adamcağız düşünmüş ve hani olur da böyle bir durumla karşı karşıya kalırsınız diye çözümü bulmuş. Kablo kelepçeden kesici bir alete ihtiyaç duymadan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey: ayakkabı bağcıkları.

1
Plastik kablo kelepçeler nasıl açılır? Umarız bu bilgiyi kullanmak zorunda kalmazsınız ancak olur da bileğinize takılan plastik bir kablolu kelepçeden kurtulmak zorunda kalırsanız bunu çok basit bir yolunu gösterelim istedik. Üstelik bunun için ne bir bıçağa ne de kesici bir alete ihtiyacınız yok.
2
Crazy Russian Hacker'ın adlı bir YouTuber, plastik kablo kelepçelerin kolayca çıkarıbildiği bir yöntemi sosyal medya hesaplarından anlattı.
3
Burada ihtiyacınız olan tek şey bağcıklı ayakkabılar.
4
Öncelikle ayakkabılarınızın bağcıklarını sökün.
5
Bağcıklardan birini ayakkabının arkasına doğru çekin.
6
Ucunu kelepçenin içinden geçirin.
7
Ve diğer bağcığınızla sıkı sıkıya bağlayın.
8
Daha sonra ellerinizi çekerek bağcıkları gergin bir pozisyona getirin.
9
Ayaklarınızı aşağı yukarı hareket ettirerek bağcıkların kelepçeye kuvvetlice sürtünmesini sağlayın.
10
Kelepçe kopana kadar işleme devam edin.
11
İşte sonuç...Diğer Galeriler

WhatsApp'ta Çok Mesaj Atanlara Kötü Haber 300 İnsan, 300 Sığır, 500 Koyun Bu Adada Yaşıyor Kardashian Sadece Bunu Yaparak, 5 Dakikada 5 Milyon Dolar Kazandı Para Karşılığı Cinsel İlişki Teklif Ettiği İddia Edilen Rus Ajan, ABD'yi Karıştırdı! Mavi Suların Minik Canavarı İlk Kez Görüntülendi!