Son Dakika Haberleri: Kaçmasın Diye Çocuğu Durağa Zincirliyor

Kaçmasın Diye Çocuğu Durağa Zincirliyor

6 yıl önce

1
Hindistan'ın Bombay şehrinde anneannesi tarafından bakılan 9 yaşındaki Lakhan Kale ismindeki engelli çocuk, her gün ayağından sokaktaki otobüs durağına zincirleniyor.

2
Anneannesi hergün işe gittiğinden dolayı Kale'yi hergün farklı bir otobüs durağına zincirliyor. Kavurucu sıcaklarda ayağından zincirlenen Kale'yi sokaktan geçenler ilgisiz bir şekilde izliyor.

3
Kale'nin duyma ve konuşma engellinin yanısıra epilepsi hastalığı da var. Kimsesi olmayan bu nedenle anneannesinin bakıcılık yaptığı Kale, hergün farklı bir durağa zincirleniyor.

4
Kentin farklı noktalarında çiçekçilik yapan anneanne Sakhubai Kale, 'Ben başka ne yapabilirim? O konuşamaz, o kaybolursa ne yaparım?' diye konuşarak Kale'yi kaybetmemek adına böyle bir yöntem izlediğini belirtti.

5
İşte ayağı zincirlen 9 yaşındaki Lakhan Kale'nin fotoğrafları...

6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 25.05.2014 01:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!