Kadın Asker, Silahlı ve Çekici Pozlarıyla İnternetin Fenomeni Oldu - Son Dakika

Kadın Asker, Silahlı ve Çekici Pozlarıyla İnternetin Fenomeni Oldu

1

Amerikalı asker Lauren Young sosyal medya paylaştığı silahlı ve çekici pozlarıyla dikkatleri üzerinde topluyor.

2

110 bin takipçisi olan Young, zaman zaman eli silahlı fotoğraflar paylaşırken zaman zaman da spor yaparken ve çekici pozlarını paylaşıyor.

3

Paylaşımlarından anlaşıldığı üzara genç kadın silahlarla oynamayı seviyor. ABD ordusunun tecrübeli askeri 2001'den 2012 yılına kadar Afganistan'da görev yapmış.

4

Silahsız bir evde büyüdüğünü ve avcı olmadığını ifade eden Young, silah hobisinin orduya girdikten sonra olduğunu söylüyor.

5

Erkeklerde kendine güven ve mizah duygusu aradığını ifade eden genç kadın, ordu dışından biriyle birlikte olmayı da tercih etmediğini ifade ediyor.

6

"Lauren neden silahların çekici olduğunu düşünüyorsun?" sorusuna şu yanıtı veriyor:

7

Silahlar sanat gibi. Onları tasarlayabiliyorsun, kendine modifiye edebiliyorsun ve bu onları çok çekici yapıyor. Tabancayı tutarken kendimi çok çekici hisediyorum. Çünkü kendimi tehlikelere karşı koruyabildiğim için kendime güvenimi artırıyor.

8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 22.05.2017 14:32

Son Dakika Kadın Asker, Silahlı ve Çekici Pozlarıyla İnternetin Fenomeni Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor