Son Dakika Haberleri: Kadın dizisinin sinsi Berşan'ı, bikinili pozuyla akılları baştan aldı!

Kadın dizisinin sinsi Berşan'ı, bikinili pozuyla akılları baştan aldı!

27 gün önce

Bir dönem Kadın dizisinde canlandırdığı 'Berşan' karakteriyle seyirciyi öfkeden deliye döndüren ünlü oyuncu Sahra Şaş, Instagram'dan paylaştığı cesur pozlarıyla kendine hayran bırakıyor.

1
Bir dönem Kadın dizisinde hayat verdiği Berşan karakteriyle seyircinin nefretini kazanan ünlü oyuncu Sahra Şaş, senaryo gereği Kasım ayında diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Dizinin yalnızca ilk sezonunda yer alan Sahra Şaş'ın, kadroya yeniden dahil olduğu haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

2
Sosyal medyada, dizideki görüntüsünden oldukça farklı bir profil çizen güzel oyuncu, cesur pozlarıyla sevenlerini şaşırttı.

3
Instagram'da 65 bin takipçisi bulunan Şaş, iddialı paylaşımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

4
İşte Şaş'ın o pozları...
İşte Şaşın o pozları...
5
6
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 24.10.2019 12:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!