Kadın öğretmenin sabıkası kabarık çıktı! 1'i kız, 4 öğrencisini yıllarca istismar etti - Son Dakika

Kadın öğretmenin sabıkası kabarık çıktı! 1'i kız, 4 öğrencisini yıllarca istismar etti

28.03.2021 16:41

Amerika Florida'da lisede görev yapan 41 yaşındaki kadın öğretmen Jeanette Barbara Valle-Tejeda, 4 yıl boyunca 14 yaşındaki kız öğrencisini istismar etti. Polis, Barbara'nın bazen kız öğrenciyle yalnız kalmak için, kızın derslere girmesine engel olduğunu söyledi. Kadın öğretmenin daha önce de 3 öğrencisine defalarca istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

1
20 yıllık öğretmenin eski üç eski öğrencisi, Barbara'nın kendilerini evine götürüp ilişkiye girdiğini, farklı okullarda görev yaptığı sırada, başka öğrencilerini de istismar ettiğini söyledi.
2
Tacize uğrayan bir diğer öğrenci Henry H. Filer, ortaokulda öğrenciyken öğretmeninin kendisini dört yıl boyunca taciz ettiğini söyledi.

3
Mahkeme belgelerine göre Barbara, öğrencisine maddi yardımda bulunarak kandırıp evinde defalarca istismarda bulundu.
4
Başka bir öğrenci de, Barbara'nın kendisini 11 yaşındayken taciz etmeye başladığını ve bu tacizin yılarca sürdüğünü söyledi. Tutuklanan Barbara, çoğu cinsel taciz, görevi kötüye kullanma gibi birçok suçlama ile yargılanıyor.
5
Barbara'nın görev yaptığı okul yönetimi ise, iddiaların ortaya çıkmasından hemen sonra öğretmenin okulla ilişkisinin kesildiğini söyledi.

Son Dakika Kadın öğretmenin sabıkası kabarık çıktı! 1'i kız, 4 öğrencisini yıllarca istismar etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı