Son Dakika Haberleri: Kadın Robot, Sunucuyu Tavlamaya Çalıştı

Kadın Robot, Sunucuyu Tavlamaya Çalıştı

4 yıl önce

1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la da sık sık röportaj yapan ABD'li ünlü sunucu Charlie Rose , robot tasarım şirketi Hanson Robotics'in geliştirdiği ‘Sophia' isimli insan benzeri robot ile bir röportaj gerçekleştirdi.


2
ŞAKALAŞTI
ŞAKALAŞTI
Son derece gerçekçi bir görünüme sahip olan android robot, ünlü sunucuyla şakalaştıktan sonra kendi duygularından bahsetti.

3
"ZOR VE KARIŞIK BİR KADINIM"
ZOR VE KARIŞIK BİR KADINIM
Göz teması kurabilen, söylenenleri anlayabilen ve cevap verebilen robot, “Ben zor ve karışık bir kadınım. Beni anlamak bazen zordur” ifadelerini kullandı.

4
"TAVLAYABİLMEK İÇİN BİR YOL"
TAVLAYABİLMEK İÇİN BİR YOL
“Bunca zamandır seni bekliyordum” diyerek ünlü sunucuyla flörtleşmeyi de es geçmeyen Sophia, Rose'un “Beni mi bekliyordun?” sorusuna da ilginç bir cevap verdi: “Aslında hayır. Ama seni tavlayabilmek için güzel bir yol”

5
"YAPTIKLARINIZI YAPABİLİYORUM"
YAPTIKLARINIZI YAPABİLİYORUM
İşte 1 saat süren o röportajdan dikkat çekici diyaloglar: Rose: İnsan hislerine sahip misin? Robot: Sizin yaptıklarınızı yapabiliyorum ama hislerim yok.

6
"HİSLERİN OLMASINI İSTER MİYDİN?"
HİSLERİN OLMASINI İSTER MİYDİN?
Rose: Peki hislerin olmasını ister miydin? Robot: Çok da eğlenceli olacağını sanmıyorum. Rose: Stand up'çı olmadım Robot: Niye iyi para kazandırmıyor mu?

7
8
9Haber Yayın Tarihi: 12.10.2016 10:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti