Son Dakika Haberleri: Kadın Vekillerden Danslı Eylem

Kadın Vekillerden Danslı Eylem

6 yıl önce

1
Meclis'te kadın milletvekilleri kadına yönelik şiddete karşı dans etti, halay çekti. Kadın vekillerin dansına CHP'li erkek vekiller de eşlik etti.

2
Meclis'te, AK Parti ve CHP'li kadınlar 14 Şubat'ta saat 13.00'te "kadına şiddete karşı" dans eylemine katıldı.

3
AK Parti Grup Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı ile partisine mensup Tülay Kaynarca, Nurdan Şanlı, Sibel Gönül ile CHP'den Melda Onur, Aylin Nazlıaka ve Sena Kaleli TBMM Basın Koridoru'nda gazetecilerle birlikte Aretha Franklin'in "Respect" şarkısı eşliğinde kadına şiddeti protesto etmek amacıyla dans etti, halay çekti.
4
Eyleme bazı erkek vekiller de katıldı. CHP'li vekiller Veli Ağbaba, Özgür Özel, Emre Köprülü ve Orhan Düzgün de eyleme destek verdi. Erkek vekiller de halaya katıldı.

5
Nazlıaka, "Bugün aynı anda 1 milyar kadın dans ediyor, bizler de kadın vekiller olarak onlara destek vermek istedik. Kadına yönelik şiddete dur demek istedik" derken AK Partili Bahçekapılı, "Bugün dünyada bütün kadınların dans ettiği gibi biz de milletvekili kadınları olarak ve basındaki arkadaşlarımızla birlikte buradayız, hep beraberiz, güzel bir müzik eşliğinde bu eyleme katılıyoruz, bugün burada parti yok sadece 'kadına şiddete hayır' var" diye konuştu.
6
7
8
9

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İngiltereli Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Rus İkizler, Zayıflamalarını İsteyen Modellik Ajansı Yüzünden Az Daha Ölüyorlardı! Ünlü Plajda Timsah Dehşeti! Turistler Ne Yapacağını Şaşırdı Ünlülerin Hiç Duyulmamış Garip Takıntıları Her Sözü Olay Olan Güzel Manken, Çekimlerde Bikinili Görüntülendi!