Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı - Son Dakika

Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

29.01.2020 14:09

Bir kadın yolcu dekoltesi yüzünden uçak görevlisi tarafından uçağın kapısından geri çevrildi. Neye uğradığını şaşıran genç kadın, "Düpedüz aşağılandım, utandırıldım" diyor.

1
ABD'de bir kadın yolcu, birinci sınıf biletiyle uçağa bindi. Sıklıkla uçan ve United Airlines şirketinin platinyum üyesi olan kadın, bir gece yolculuğunun ardından Denver Havalimanı'na indi.
2
Bir sonraki durağı New York Newark olan kadın, kısa bir molanın ardından ikinci uçuşu için uçağa yöneldi.
3
Ancak tam uçağa binmek üzereyken, bir erkek görevli tarafından durduruldu. Görevli, uçağa alınmayacağını Andrea Worldwide'a iletti.
4
Gerekçe ise, giydiği kıyafetti. Kıyafetin fazla dekolte olduğunu belirten United Airlines çalışanı, genç kadına sutyeninin göründüğünü de söyledi.
5
Porto Riko'nun başkenti San Juan'daki sevgilisinin yanından döndüğünü aktaran Andrea Worldwide, "Düpedüz aşağılandım, utandırıldım. Tüm gözleri üzerimde gibi hissettim" diyor.
6
Görevlinin kısa bir süre sonra fikrini değiştirip kendisini uçağa davet ettiğini ve bedava uçuş fişi teklif edildiğini vurgulayan genç kadın, bu kez öneriyi kabul etmedi.
7
"İki yüz dolar uğradığım aşağılamayı karşılayamaz" diyen Andrea Worldwide için havayolu şirketi United Airlines açıklama yaptı. Açıklamada "United olarak bizim amacımız, müşterilerimizin kendilerini hoş karşılanmış hissetmeleri ve rahat bir yolculuk geçirmeleri. Müşterimize ulaşıp anlaşmazlığı çözmeye çalışacağız." ifadeleri kullanıldı.
8

Son Dakika Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (13)
  • Yaaa: NERDESİNİZ KENDİNİ BU SEBEPTEN ÖTÜRÜ MEDENİ SANANLAR..! SESİNİZ ÇIKMIYOR..? TÜRKİYEDE OLSA HEMEN YOBAZ DERDİNİZ. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • KIRBAÇ: türkiyede olsa memleketi şeriatçiler basmış diye yaygara çıkartırlardı çünki medeniyet kelimesinin eş anlamlısını cinsellik sanan insanlar var memlekette Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement