Kadından Kadına 'Yasak Aşk' İşkencesi - Son Dakika

Kadından Kadına 'Yasak Aşk' İşkencesi

03.12.2010 14:50

1
Ankara'da, Emine Ö. Adlı kadın, kocasıyla ilişkisi olan Halime A.'yı önce kaçırarak işkence etti, bununla da yetinmeyip evini kurşunlayarak, molotofkokteyli attırdı. Halime A.'nın şikayeti üzerine Emine Ö. ile kocası Kenan Ö. ve kendilerine yardım eden 6 kişi gözaltına alındı.

2
Başkentin Çankaya İlçesi Kırkkonaklar'da oturan evli ve bir çocuk annesi Halime A.(28), yine evli olan Kenan Ö. İle bir süre önce yasak aşk yaşamaya başladı. İlişkinin ardından Halime A., kocasından boşanarak yalnız yaşamaya başladı. Olayı öğrenen Kenan Ö.'nün eşi Emine Ö.(27), Halime A.'yı kocasını bırakması için tehditlerde bulundu ancak buna rağmen ilişki devam etti.
3
Bunun üzerine Emine Ö., Çorum'da oturan kardeşi M.T.'den de yardım alarak Halime A.'yı evinden alarak götürdükleri boş bir arazide işkence yapıp, darp etti. Bununla da yetinmeyen Emine Ö., kardeşi M.T., kocası Kenan Ö. ile M.A.,T.B.,B.A.,S.M. ve F.K. ile birlikte Halime A.'nın evini kurşunladılar, ardından molotofkokteyli atarak evi ateşe verdiler.

4
Halime A.'nın şikayeti üzerine harekete geçen Ankara Emniyet'ine bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, söz konusu kişileri takibe aldı. Çalışmaların ardından Ankara ve Çorum'da yapılan eşzamanlı operasyonla Emine.Ö. eşi Kenan Ö., kardeşi M.T. ve kendilerine yardım eden M.A.,T.B., B.A., S.M ve F.K. olmak üzere 8 kişiyi gözaltına aldı.
5
Gözaltına alınan zanlılarla birlikte biri kurusıkı olmak üzere 3 tabanca ve bu tabancalara ait çok sayıda mermi ele geçirildi. Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulanan zanlılar daha sonra Adliye'ye sevk edildi.

YORUMLAR
500

Son Dakika Kadından Kadına 'Yasak Aşk' İşkencesi - Son Dakika


Advertisement