Kadınlar Bu Erkeklerden Nefret Ediyor - Son Dakika

Kadınlar Bu Erkeklerden Nefret Ediyor

06.10.2011 11:32

1
Kadınların çekici bulduğu erkek tipleri dışında bir de itici bulduğu erkek tipleri var. İşte o tipler...
2
Beyaz pantolon:

Çok özel bir kostüm olmadıkça beyaz pantolondan kaçının. Hele bir beyaz takım elbiseye asla para vermeyin.

3
Yumurta topuk:

Bilmiyoruz hala aranızda yumurta topuklu ayakkabı giyen var mı? Eğer varsa hemen unutun o ayakkabıları.

4
Jöle yumağı saçlar:

Kafasına bir kutu jöle enjekte edenler ve saçları ışıkta flaşör gibi parlayan erkekler, bütün kadınları tiksindirir.

5
Renkli lens:

Göz renginiz ne olursa olsun onu sevmeye çalışın. Unutmayın, size en çok yakışan, doğuştan sahip olduğunuz göz ve saç rengidir.

6
Tespih:

Hala tespih çekiyorsanız hemen bırakın onu elinizden. Çok lazımsa acilen elinizi oyalayacak başka bir şey bulun. Çünkü kadınlar tespih çeken erkeklere pek de iyi gözle bakmıyor. Hatta hiç bakmıyor.

7
Ucuz koku:

Umarız hálá tütün kolonyasını parfüm niyetine kullanmıyorsunuzdur. Eğer parfümünüz yoksa kolonya da kullanmayın, daha iyi...

8
Aşırı kaslı vücut:

Aşırı kaslı vücutlu erkeklere sakın özenmeyin! Çünkü kadınlar bu tip vücutlu erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

9
Lömbür göbek:

Aşırı kaslı vücutlu erkekler beğenilmediği gibi takdir edersiniz ki aşırı göbekli erkekler de beğenilmiyor. Önünüzde balkon gibi duran bir göbekle dolaşmayı istemezsiniz herhalde.

10
Ter kokusu:

Kadınlar temiz erkekleri sever. Parfüm olmasa da teni temiz kokan bir erkeği çekici bulurlar. Ter kokusu ise büyük bir tehlike.

11
Sarı dişler:

Piyasada envai çeşit diş macunu varken hala sarı dişlerle gülmeniz abes. Unutmayın ki siz nasıl kadının gülüşüne dikkat ediyorsanız, o da sizin gülüşünüze dikkat ediyor.

12
Ağız kokusu:

Bunu gidermek için bir sürü yöntem var ama ağız kokusu sizin farkında olmadığınız bir mide rahatsızlığından ya da kanal tedavisi isteyen çürük bir dişten ileri geliyor olabilir.

13
Pantolondan görünen çamaşır:

Evet, düşük belli pantolonlar moda ama bunların içine giydiğiniz çamaşırlar da önemli. Hiçbir kadın pantolonun içinden gözüken beyaz slip donu görmek istemez.

14
Altın takı:

Çok zengin olabilirsiniz, altının rengini de seviyor olabilirsiniz, ama kadınların ortak görüşü söyle: "Erkeklere takı, özellikle altın takı yakışmıyor."

15
Televizyon kumandası:

Televizyonu kumanda eden alet erkeğin eline yapıştığı an, kadın için erkek gözden düşer.

16
Kirli tırnaklar:

Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri ellerdir. Bir erkeğin temiz elleri, diğer yerlerinin de temiz olduğu havası yaratarak kadının gözünde artı bir değere dönüşür.

17
Burun kılı:

Nefes alırken tozun kaçmasını engelleyen bu faydalı kıllar, maalesef burundan fışkırma noktasına vardıklarında kadınları tiksindirmeye başlıyorlar.

18
Uzun bıyık:

Yüzün şekline göre kesilmiş bıyıklar ya da sakallar elbette havanızı değiştirecektir ama bunların uzunluğuna dikkat etmelisiniz.

Son Dakika Kadınlar Bu Erkeklerden Nefret Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement