Kadınlar Erkeklerde Ne Arar? - Son Dakika

Kadınlar Erkeklerde Ne Arar?

17.11.2011 18:26

1
Kadınlar erkeklerde ne arar, neye aşık olur ve neden erkekler olmadan mutlu olamayız? Bizi erkeklere çeken şey ne? Neden her erkek çekici değildir, ya da neden biz bazı erkeklerden hoşlanırken bazı erkeklerden nefret ederiz?

İşte tüm bu soruların cevapları...

2
Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçerse, kadının kalbine giden yol da erkeğin espri yeteneğinden geçer.
3
Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar gerçekten. Ama sulandırılmamış espriler tercih sebebidir.

4
Kadınlar birlikte oldukları erkeğin başkalarının arasından zekasıyla öne çıkmasından hoşlanırlar. Tabii, bu zekayı sevdikleri kadına karşı ukalalıkta kullanmadıkları sürece…
5
Olumsuzluklara karşı göğüs gerebilme gücü.
6
Umutsuzluğa kapılmadan, sevdiği kadına da destek olarak mücadele eden erkekler bir puan öndedir her zaman.

7
“Erkeğin hası ciddi görünendir” bakış açısı çoktan demode oldu. Göz teması kuran, içten gülümsemeyi bilen erkeklerin kadınların kalbini çalmakta üstüne yoktur.
8
Her kadın sadık olduğuna dair güven veren bir erkekle birlikte olmak ister. Erkeğin bu güveni vermesinin başlıca yolu, aldatmanın her ilişkide kaçınılmaz olduğu fikrinin terk edilmesidir.
9
Her şeyi konuşup paylaşabilmek, karşılıklı güven duygusu geliştirmekte etkilidir.

10
Cömertlikten kastımız, erkeğin eşini sürekli pahalı hediyelere boğması değil kuşkusuz. Gerektiği halde elini cebine atmayan, cimrilik yapan erkekler kadınların hiç hoşuna gitmez.
11
Her zaman değil ama çoğunlukla birlikte yenilen yemeğin hesabını ödemek önemlidir mesela.
12
Borçlardan bahsetmemek, hesap kitap yapmadan küçük sürprizler hazırlamak, kadın bir şey istediğinde önce fiyatını sormamak, ideal erkek davranışlarıdır kadınlar nezdinde.

13
Kadınların seks hormonlarını harekete geçiren kokulardan birinin erkeğin ter kokusu olduğunu duyarak yıkanma alışkanlığını daha da seyrek hale getiren erkekler değil elbette kadınların aradığı.
14
Her gün duşunu alan, temiz giysiler giyen, dişlerinin temizliğine önem veren, güzel kokular süren erkekler, hem seks hem de ilişki için her zaman daha caziptir.

15
Bir işe girdiğinde başaracağı inancını koruyan, kendine güvenen, güçlü durabilen erkeklerdir kadınların istediği.

16
Kadınlar erkeklerden, gerek sözleriyle gerekse de jestleriyle sevgisini göstermesini ister.
17
İçten “seni seviyorum” sözleri, sıcak öpücükler, şefkatli sarılmalar, özel günleri bir çiçekle ya da çikolatayla kutlamalar, küçük hediyeler ve sürprizlerle gönül almalar, erkeklere puan kazandıran davranış şekilleridir.

Son Dakika Kadınlar Erkeklerde Ne Arar? - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement