Kadınlar Erkeklerde Ne Arıyor? - Son Dakika

Kadınlar Erkeklerde Ne Arıyor?

7 yıl önce

Son yapılan bir anket kadınları etkilemek için uygulanan klişeleşmiş bazı yöntemlerin istenen sonucu doğurmadığını ortaya koyuyor.

1
Son yapılan bir anket kadınları etkilemek için uygulanan klişeleşmiş bazı yöntemlerin istenen sonucu doğurmadığını ortaya koyuyor. Peki, kadınlar ilk buluşmada nelere dikkat ediyor?
2
Çöpçatanlık sitesi Secret'in yaptığı bir ankete göre, kadınlar konu dış görünüş olduğunda erkeklerin ilk olarak ellerine bakıyor.
3
Bin kadının katıldığı anket, kadınların üçte ikisinin ilk buluşmada erkeklerin ellerini incelediğini ortaya koydu.
4
Katılımcıların yüzde 59'u ise erkeklerde kaslı bir vücuda önem verdiğini kaydediyor. Kadınların erkeklerin dış görünüşünde dikkat ettiği bir başka nokta ise ağız ve dudaklar.
5
Elbette kadınların ikinci bir buluşma için karar vermelerini sağlayan tek kriter dış görünüş değil.
6
Kadınların dörtte üçü keyifli ve ilginç geçen bir sohbetin ikinci buluşmanın anahtarı olduğu görüşünde.
7
Katılımcıların yüzde 69'u ukala olmayan, ancak kendinden emin bir erkek aradığını belirtiyor.
8
Anket sonuçlarına göre kadınların yüzde 57'si erkeklerin kendisine ilgi duyduğunu açıkça göstermesini ve kendisine kompliman yapmasını bekliyor.
9
Anket, içki ısmarlamak (Başarı şansı yüzde 13), giydiği kıyafetler ile etkilemek (yüzde 18) ve kariyerinden bahsederek etkilemeye çalışmak (yüzde 21) gibi klişeleşmiş bazı yöntemlerin ise çoğu zaman beklenen sonucu vermediğini ortaya koyuyor.

Haber Yayın Tarihi: 12.05.2013 10:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti!