Son Dakika Haberleri: Kadınlar Neden Tayt Giyer?

Kadınlar Neden Tayt Giyer?

3 yıl önce

Havalar soğuyor ve tayt mevsimi açılıyor. Peki ya tayt neden bu kadar çok sevildi, neden sokakta 10 kişiden 7'si tayt giyiyor? İşte kadınların tayt giymesinin nedenleri...

1
Taytı her yerde giyebilirsin. Topuklu ayakkabıyla kombinlenmiş herhangi bir kıyafet akşam dışarı çıkmak ve arkadaşlarınla partiye gitmek için yeterince rahat.

2
Kendinizi şişman hissettiğinizde sizi zayıf ve rahat hissettirir.

3
Spora giderken giyip oradan da arkadaşlarınızla takılmaya gidebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken sadece ayakkabınızı değiştirmek ve üzerinize bir hırka geçirmek.

4
Dolabınızdaki diğer kıyafetler gibi gereksiz yer kaplamazlar ve hemen hemen her şey ile kombin oluşturabilirler.

5
Pahalı değiller. Aldığınız diğer kıyafetler ve onları tamamlamak için aldığınız başka şeylere ödenecek paranın çok daha azına tekabül ederler ve inanın daha kullanışlıdırlar.

6
Ne kadar yemek yersen ye pantolon düğmesini düşünmene gerek yoktur. Elastik olduğundan sıkıntı yok.

7
Sizi atletik gösterir aylardır spor salonuna adım atmamış olsanız bile… Herkes spor yaptığınızı düşünür çünkü tayt kalçalarınızı şekle sokar. Kahvaltıda yarım ekmek yediğiniz akıllarının ucuna bile gelmez.

8
Aynı taytı 1 hafta içinde birkaç kez giyersiniz ama kimse farkına bile varmaz. İnanın etmiyorlar...

9
Çizme veya bot giydiğinizde sorun yaratmazlar. Kimse deri çizmenin içerisine kot pantolonu sokuşturmaya çalışmakla uğraşmasın. Tayt sıkıntı yaratmaz ve kırışma problemi de yoktur.

10
Sarhoşken kıyafetlerinizle uyuyabilirsiniz. Bir parti sonrasında kot pantolon ya da bir elbise ile uyanmak iğrenç hissettirir. Fakat tayt giydiyseniz uykuya hazırsınız demektir.

11
Üzerindeki bir elbise mi yoksa bir t-shirt mü ikilemi yaşıyorsan altına bir tayt geçir ve sorun çözülsün.

12
Üç kilo vermek mi istiyorsun? O zaman yüksek belli bir tayt giy. Yüksek belli tayt giydiğinizde daha ince görünürsünüz. Kadınlara pizzanın ikinci dilimini de yeme şansı verdikleri için tayt üreticilerine teşekkür ederiz.

13
Bu arada taytla spor da yapabilirsiniz. Aslında zaten bunun için icat edildiler… Yani gönül rahatlığıyla sporda yaparken de giyebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 07.09.2017 03:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor!