Kadınlar Soruyor, Erkekler Cevaplıyor! - Son Dakika

Kadınlar Soruyor, Erkekler Cevaplıyor!

23.01.2013 10:56

1
Çoğu kadın hayatını paylaştığı erkekle ilgili eşine dostuna veryansında bulunuyor, hatta ve hatta gazete ve dergilere sorular bile gönderebiliyor. Bu yazıda, kadınların erkekler hakkında merak ettiği sorulara değindik. İşte kadınların merak ettiği erkek davranışları ve yanıtları...
2
Neden kocam dün söylediğim hiç bir şeyi hatırlamazken futbolla ilgili her şeyi hatırlar?
3
Futbolla olan ilişkimiz kadınlarla ilişkilerimizi uzun yıllardır sabote etmekte. Neredeyse doğduğumuzdan beri futbolla iç içeyizdir ancak duygular ve yapılacaklar listeleri hakkındaki bilgilerimiz sadece birkaç kız arkadaş tecrübesine dayanır ki zaten o kızlar da şu an hayatımızda yoktur!
4
Kocam çocukların yeni yemek yediğini veya uyuması gerektiğini bildiği halde neden onları ters çevirir ya da etrafta sallar?
5
Kocanız eşi ile zaman geçirip yatağa öyle gitmek istiyor olabilir. Bu nedenle de çocuğunuzun o bitiş çizgisine yaklaştığını görünce heyecanlanıyor ve hareketlerini kontrol edemiyor olması muhtemeldir. Bilirsiniz, erkekler her zaman çocuk kalır.
6
Erkekler gerçekten kadınların makyajsız daha iyi göründüğünü mü düşünür?
7
Ben gerçekten de kadınların makyajsız daha iyi göründüğünü düşünüyorum. Fakat eşim neden bahsettiğimi bilmediğimi ve benim makyajsız zannettiğim görüntünün aslında doğal makyajlı görüntü olduğunu söyledi. Sanıyorum onu uyurken izlemeyi ihmal ediyorum.
8
Neden erkekler özür dilerim diyemezler? (Üzgünüm özür dilemek sayılmaz ...)
9
Biz inatçıyızdır. Özür dilemek yanlış olduğumuzu kabul etmek ve ilişkimizde veya hayatımızda olanların sorumluluğunu üstümüze almak anlamına gelir. İşin doğrusu, yanlış yaptığımızın farkında olmamız özür dilememizi zorlaştırır. Yani yanlışı kabul etmek özür dilemekten daha zordur.
10
Erkekler tek ve ekstra uzun kaşları olduğunu veya burun ve kulaklarında kıl olduğunu fark etmezler mi? Ya da orada olduğunu bilirler fakat umurlarında mı olmaz?
11
Evet, biz bütün garip tüylerimizden, döküntü, ve kabarıklıklarımızdan haberdarız. Fakat bedenim ve kusurlarıyla barışığım. Beni kabul eden böyle etsin. Erkeklerin çoğu eğer karşı cinsten birini etkilemeye çalışmıyorlarsa bu gibi şeylerden kadınlardan daha az rahatsız olurlar. Ağdaya gitmeyi sevdiğimiz kadın için göze alabiliriz belki.
12
Neden erkekler anneleri hakkında olumsuz bir şey duymaya tahammül edemezler?
13
Annelerimiz bizim için kutsaldır çünkü hayatımıza giren ilk kadın olmalarının yanısıra gençliklerinin büyük bir bölümünü bize bakmakla geçirmişlerdir. Birçoğu bunun için hayatlarında pek çok şeyi feda etmiştir. Ama en önemlisi hiçbir erkek sevdiği kadının sevdiği diğer kadın hakkında ileri geri konuşmasını istemez. Annemizin de sevdiğimiz kadın hakkında konuşmasına izin vermeyiz. O yönden de düşünün bir de.
14
Eşim kötü bir ruh halinde olduğumu gördüğü halde neden bana karşı ‘hamle' yapıyor?
15
Seks erkekler için penisilin ve prozac karışımı gibidir: yani her şeyi tedavi eden bir ilaç ve antidepresan karışımı. Biz sadece sizin için de aynısının geçerli olduğunu varsayıyoruz.
16
Neden erkekler bacaklarını 100 derecelik bir açıyla açarak otururlar?
17
Bacakları kapatarak oturmanın ne kadar rahatsız olduğunu penisi olmayan bir grup insana açıklamak gerçekten de çok zor.
18
Erkekler seks sırasında başka kadınları düşünür mü?
19
Seks sırasında erkeklerin kafasından geçen düşünceleri bilseydiniz oldukça şaşırırdınız. Erkek arkadaşınız veya eşinizin seks sırasında başka bir kadını düşünüyor olması muhtemeldir ancak bu sizin veya ilişkinizin bir yansıması değildir. Bir de şu yönden bakın, ne kadar hayal etsek de Jennifer Lopez asla bizimle olmayacak. Bu durum elimizdekinin kıymetini bilmemizi sağlıyor, merak etmeyin.

Son Dakika Kadınlar Soruyor, Erkekler Cevaplıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu